Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Wolverhampton Wolvess
Dzisiaj o 13:00
Dzisiaj o 14:00
Dzisiaj o 15:00
LIVE
Peterborough Phanters
vs
Leicester Lions
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Belle Vue Aces
Dzisiaj o 21:00
Polecamy
Kto zgranie pełną pulę? Łączyńscy Carbon Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz (zapowiedź)
 10.04.2015 22:42
Już w najbliższą niedzielę na torze w Gnieźnie sezon zainaugurują zespoły Łączyńscy Carbon Startu Gniezno oraz bydgoskiej Polonii. Oba zespoły są typowane do walki o pierwszą czwórkę, więc możemy się spodziewać ciekawego spotkania.
Dla gnieźnian będzie to drugi z rzędu sezon w Nice PLŻ. W zeszłym sezonie  Łączyńscy Carbon Start Gniezno zajęli 4 miejsce. Pierwszą porażką odnieśli w szóstej kolejce w spotkaniu w Bydgoszczy. To właśnie z zespołem znad Brdy przyjdzie im zainuagurować tegoroczny sezon.
 
Łączyńscy Carbon Start Gniezno rozegrali trzy spotkania sparingowe w których przegrali między innymi z Betradem Spartą Wrocław oraz Lokomotiv Daugavpils. Ale musimy pamiętać, że w żadnym z nich drużyna z Gniezna nie wystąpiła w pełnym składzie. 
 
Natomiast bydgoska Polonia miesiąc temu nie wiedziała, czy w ogóle wystartuje w lidze, więc ich okres przygotowawczy też był nieregularny. Bydgoszczanie rozegrali 5 sparingów z których dwa wygrali: z GKM Grudziądz na własnym torze oraz Wybrzeżem Gdańsk na wyjeździe.
 
Tylko w sparingu z gdańskim zespołem bydgoska Polonia wystąpiła w pełnym składzie. Po meczu tym Jacek Woźniak podjął decyzje o odsunięciu od składu słabo spisującego się w ostatnich dniach Szymona Woźniaka i zastąpił go Robertem Kościechą. Czy będzie to dobra zmiana? Okaże się w niedzielę. Na tą chwilę nie wiemy również, czy do jazdy będzie zdolny Bartosz Bietracki, który upadł w Gdańsku i narzeka na ból biodra. A to właśnie od bydgoskich juniorów dużo zależy w niedzielnym spotkaniu.

Awizowane składy:
 
Polonia Bydgoszcz
1. Patrick Hougaard
2. Andriej Kudriashov
3. Szymon Woźniak / Robert Kościecha
4. Marcin Jędrzejewski
5. Robert Miśkowiak
6. Bartosz Bietracki
 
Łączyńscy-Carbon Start Gniezno
9. Bjarne Pedersen
10. Jacob Thorssell
11. Norbert Kościuch
12. Mikkel Bech
13. Zbigniew Suchecki
14. Michał Piosicki
 
Sędzia: Marek Wojaczek
Komisarz toru: Paweł Stangret
Początek spotkania: 13:45
Marcin Molenda (za: inf.własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2023 Zuzelend.com