Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Adamczak zwyciężył w Gnieźnie
 19.04.2015 21:21
Damian Adamczak zwyciężył w rozgrywanym dzisiaj na torze w Gnieźnie Turnieju Indywidualnym, na drugim stopniu Bjarne Pedersen. Na najniższym stopniu podium uplasował się reprezentant drużyny MONEYmakesMONEY.pl Stali Gorzów Wielkopolsi - Tomasz Gapiński.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki:
1. Damian Adamczak (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) (3,1,3,3,3) 13
2. Bjarne Pedersen - (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – (3,2,2,2,3) 12
3. Tomasz Gapiński (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów Wlkp.) – (2,0,3,3,2) 10
4. Rafał Okoniewski (GKM Grudziądz) – (3,3,3,-,-) 9
5. Zbigniew Suchecki (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – (2,3,2,2,u) 9
6. Kacper Gomólski (KS Toruń) – (3,1,1,2,2) 9
7. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław) – (0,3,0,3,2) 8
8. Adrian Cyfer (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów Wlkp.) – (1,3,1,0,3) 8
9. Adrian Gomólski (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – (1,2,2,3,-) 8
10. Mikkel Bech (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – (2,2,3,0,0,) 7
11. Norbert Kościuch (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – (u,0,2,1,3) 6
12. Jacob Thorssell (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – (2,1,1,2,0) 6
13. Mike Trzensiok (GMK Grudziądz) – (1,0,1,1,2) 5
14. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – (1,2,0,1,1) 5
15. Michał Piosicki (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) – (0,1,d,1,1) 3
16. Patryk Wolniewiński (Polonia Bydgoszcz) – (0,d,0,d,-) 0

 

Bieg po biegu:
1. Pedersen, Gapiński, Trzensiok, Gała
2. K. Gomólski, Thorssell, Dróżdż, Kościuch (u)
3. Adamczak, Suchecki, Cyfer, Piosicki
4. Okoniewski, Bech, A. Gomólski, Wolniewiński
5. Okoniewski, Pedersen, Adamczak, Kościuch
6. Suchecki, A. Gomólski, Thorssell, Gapiński
7. Gała, Dróżdż, Piosicki, Wolniewiński
8. Cyfer, Bech, K. Gomólski, Trzensiok
9. Bech, Pedersen, Thorssell, Piosicki (d)
10. Gapiński, Kościuch, Cyfer, Wolniewiński
11. Adamczak, A. Gomólski, K. Gomólski, Gała
12. Okoniewski, Suchecki, Trzensiok, Dróżdż
13. A. Gomólski, Pedersen, Dróżdż, Cyfer
14. Gapiński, K. Gomólski, Piosicki, Okoniewski (ns)
15. Gała, Suchecki, Kościuch, Bech
16. Adamczak, Thorssell, Trzensiok, Wolniewiński (d)
17. Pedersen, K. Gomólski, Suchecki (u), Wolniewiński (ns)
18. Adamczak, Gapiński, Dróżdż, Bech
19. Cyfer, Gała, K. Gomólski (w miejsce Okoniewskiego), Thorssell
20. Kościuch, Trzensiok, Piosicki, A. Gomólski (ns)

 

Sędziego nie było, czasów nie mierzono.

Dawid Duczmal (za: start.gniezno.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com