Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
PLAY-OFF: Kto lepszy? KS Toruń - Fogo Unia Leszno (zapowiedź)
 05.09.2015 12:49
Motoarena to pierwszy przystanek lidera tabeli po rundzie zasadniczej Fogo Unii Leszno. Czy leszczynianie powtórzą wyczyn z XII rundy i pokonają miejscowe Anioły? Czy KS Toruń się zrehabilituje i wygra przed własną publicznością?
Niedzielnego wieczora na Motoarenie w Toruniu miejscowe "Anioły" podejmą lidera tabeli po rundzie zasadniczej- Fogo Unię Leszno. Podczas sezonu zasadniczego nie dowiedzieliśmy się, który zespół jest lepszy. Leszczyńskie byki w V kolejce rundy zasadniczej przegrały na swoim torze z Toruniem 44-46, natomiast podczas XII rundy na Motoarenie leszczynianie pokonali gospodarzy w takim samym stosunku. Bonusa nie było i do tej pory pozostaje nam pytanie kto jest lepszy.  
 
 
W niedziele 6 września 2015r o godzinie 19.00 rozpocznie się pierwszy mecz półfinałowy fazy Play-Off.  W zespole Jacka Gajweskiego zobaczymy dwóch równo punktujących Australijczyków - Chrisa Holdera oraz Jasona Doyla, chociaż ten drugi zaliczył spadek formy przed play-offami. Toruńscy kibice liczą na Pawła Przedpełskiego, który w tym sezonie zmaga się z kontuzjami i problemami zdrowotnymi, ale potrafi mimo tego wspaniale prezentować się na torze z bardzo dobrej strony.  Cenne punkty może dorzucić, także Oskar Fajfer, który może nie jest tak dobry jak Przedpełski, ale przeważnie do mety dowozi jakieś punkty. Resztę składu uzupełną Rosjanin Grigorij Laguta oraz dwaj Polacy Kacper Gomólski i Adrian Miedziński, wymieniona trójka zawodników może też pomóc swojej drużynie zdobywając cenne punkty.  
 
 
W ekipie Adama Skórnickiego, każdy zawodnik punktuje. Liderem Byków jest między innymi młodszy z braci Pawlickich - Piotr. Razem ze starszym bratem Przemysławem wezmą udział w Grand Prix Challange w Rybniku, który odbędzie się w sobotę 5 września. Bardzo dobrze w ekipie gości spisuje się Rosjanin Emil Sajfudtinow, który podczas rundy zasadniczej na Mortoarenie zdobył 12 pinktów i bonus. Zawodów z Torunia na plus nie zaliczą Grzegorz Zengota, który zdobył tylko 3 punkty w czterech startach, oraz Nicki Pedersen, który dostał czerwoną kartkę za przewrócenie dwóch zawodników z Torunia i za stytuację z menadżerem Aniołów Jackiem Gajewskim. Duńczyk po udadku podczas Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim odpoczywał przez tydzień, regenerował się na niedzielne zawody z Toruniem. Do składu powraca również Szwed Tomas H. Jonasson, który pałzował podczas meczu z Wrocławiem. Skład Byków uzupełni 17-letni wychowanek leszczyńskiego klubu Bartosz Smektała
 
KS Toruń : 
9. Chris Holder 
10. Kacper Gomólski 
11. Adrian Miedziński 
12. Grigorij Laguta 
13. Jason Doyle 
14. Oskar Fajfer 
15. 
  
FOGO Unia Leszno : 
1. Nicki Pedersen 
2. Tomas Jonasson 
3. Przemysław Pawlicki 
4. Emil Sayfutdinov 
5. Grzegorz Zengota 
6. Bartosz Smektała 
7. 
  
Początek spotkania: 19:30 (live nSport+HD) 
Sędzia: Artur Kuśmierz 
Komisarz toru: Aleksander Janas 
Weronika Pizoń (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Najlepsze opinie
8 lat temu
Apator Toruń - Unia Leszno!
Szlagier, ligowy klasyk! Każdy pamięta finały 2007 i 2008. Piękny speedway. Czas to powtórzyć.
Do Grodu Kopernika przyjeżdża hegemon ligi w tym roku. Saifutdinov, Pedersen, Pawliccy. Te nazwiska mówią same za siebie. Do tego groźny Zengota i mamy skład praktycznie bez dziur.
Apator od czterech spotkań nie wygrał żadnego pojedynku. Jak czas na przełamanie to właśnie teraz. W Toruniu nadal czekamy aż wypaliła cała trójka obcokrajowców. Jak każdy z nich zakręci się wokół 10-11 oczek to może być to wyrównany pojedynek. Liczę po cichu, że namiesza również Miedziński. Na swoim torze z kontuzją jest w stanie ugrać kilka cennych oczek. Oby Gomólski pokazał się z dobrej strony i powalczył z drugą linią Unii. Paweł Przedpełski to marka, lider bohater. O niego się nie martwię. Trzeba mocno też kibicować Fajferowi ponieważ Bartek Smektała jest w jego zasięgu.
Jutro o 19:30 na Motoaranie będzie wielkie święto żużla.
Ja tam będę, a Ty?
Lubię
Nie lubię
+29 / -5
8 lat temu
Byłam przed chwilą na MA po swoje koszulki #DW43. Donoszę więc, że Grisza, Holder, Doyle i Miedziak trenują. Pytanie ile im to da:)
Lubię
Nie lubię
+16 / -3
Komentarze (398)
8 lat temu
Konto usunięte
Zaczyna się,inaczej nie można pierniki!
  Lubię
  Nie lubię
+2 / -1
8 lat temu
Konto usunięte
W odpowiedzi na komentarz:
Konto usunięte
No nareszcie trafiłem pod swój dach.Witam wszystkich napinających ,napiętych i wyluzowanych.
Jedno jest pewne,KS pozazdrościł Baronowi toru i skopiował go niemal w 100%:)
  Lubię
  Nie lubię
+2 / -1
8 lat temu
Konto usunięte
Akcja Doyla na Pawlickim palce lizać
  Lubię
  Nie lubię
+2 / -1
8 lat temu
Konto usunięte
Toruń ścieżka przy kredzie i jazda:)
  Lubię
  Nie lubię
+2 / -1
8 lat temu
Konto usunięte
W odpowiedzi na komentarz:
Konto usunięte
@Apator Fan: Wojtek przyrzekam ,ze nie wypiłem ani kropelki od paru dni nawet piwka, ale zdaje się że mam jakies zwidy!!! Ty widzisz niżej to samo co ja?
Czesc Zaporka ....te, zwidy to dlatego ze jestes na ..."glodzie ...alkoholicnym ...Baco, golnij sobie cosik ..., psendzie jak by ..reka ..odjal!
  Lubię
  Nie lubię
+1 / -1
8 lat temu
Konto usunięte
No nareszcie trafiłem pod swój dach.Witam wszystkich napinających ,napiętych i wyluzowanych.
  Lubię
  Nie lubię
-1
8 lat temu
Konto usunięte
"pałzował" Weronika Pizoń niezły obciach
  Lubię
  Nie lubię
+1 / -1
8 lat temu
To tutaj wszyscy się przenieśli z tego ścierwa jakim stały się SF :D
  Lubię
  Nie lubię
+2 / -1
8 lat temu
witam na nowym forum :) KS wypada to wygrać :)
  Lubię
  Nie lubię
+3 / -3
8 lat temu
Konto usunięte
obiektywnie rzecz biorąc na ten moment zuzelend nie rózni się niczym od Syfów, a w dodatki brakuje opcji komentarzy pod relacjami live. Nie mniej jednak jak spełnią te nasze kilka życzeń to ludzie zapomną o wirtualnych sportowych i tyle
  Lubię
  Nie lubię
+1
© 2002-2022 Zuzelend.com