Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów w Zielonej Górze
 03.10.2015 13:20
Na najbliższy wtorek oraz środę zaplanowany został turniej Zaplecza Kadry Juniorów, który tym razem odbędzie się na torze w Zielonej Górze. Poniżej prezentujemy listę startową i plan zajęć na te dwa dni.

 

 

 

 

 

 

 

 

Trener prowadzący – Rafał Dobrucki
Przedstawiciel GKSŻ – Maciej Polny
Sędzia - Grzegorz Czarnecki
Psycholog – Paweł Kondiuch
Fizjoterapeuta - Krystian Czekański
Zapis Video -Eugeniusz Błaszak
 
W dniu 06.10.2015 r. (wtorek)– zawody indywidualne:
1. Alex Zgardziński (Spar Falubaz Zielona Góra)
2. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)
3. Oskar Bober (KMŻ Motor Lublin)
4. Rafał Karczmarz (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów)
5. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
6. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
7. Sebastian Niedźwiedź (Orzeł Łódź)
8. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów)
9. Arkadiusz Potoniec (Spar Falubaz Zielona Góra)
10. Norbert Krakowiak (MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów)
11. Daniel Kaczmarek (Speedway Wanda Instal Kraków)
12. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik)
13 Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik)
14. Wolne miejsce
15. Robert Chmiel (ŻKS ROW Rybnik)
16. Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów)
R1. Mateusz Burzyński (Spar Falubaz Zielona Góra)
R2. Bartosz Hassa (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów)
 
Zawodnicy oczekujący : Mike Trzensiok- MRGARDEN GKM Grudziądz , Damian Drożdż- Betard Sparta 
Wrocław, Przemysław Portas- SCKM Włókniarz Częstochowa, Damian Dąbrowski -Unia
Tarnów, Dawid Wawrzyniak- Łączyńscy Carbon Start Gniezno
 
W dniu 07.10..2015 – (środa) turniej indywidualny
 
Numery startowe w odwrotnej kolejności. Zawodnicy zajmujący miejsca 15-16 z dnia
poprzedniego zajmują miejsca rezerwowych odpowiednio R1 i R2 .
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Program:
 
06.10.2015 – (wtorek)
godz. 13.30 – zbiórka powołanych uczestników zgrupowania na stadionie Zielonej Górze.
godz. 14.00 – spotkanie organizacyjne z:
 - Rafałem Dobruckim – trenerem
 - Pawłem Kondiuchem – psychologiem
 - Maciejem Polnym– przedstawicielem GKSŻ
godz.14.30 – zapoznanie z torem,
 - rozruch , rozgrzewka (murawa)
godz. 15.30 – sesja treningowa 2 min / 4 zawodników wg. nr. startowych.
 1-4,5-8,9-12,13-16,17-18
godz. 16.00 – zawody
godz. 19.00 – omówienie zawodów ,
godz. 19.30 – kolacja
 - analiza zapisu video.
godz. 20.00 - spotkanie integracyjne
 
07.10. 2015 (środa)
Godz.09.00 - śniadanie
godz.10.00 – indywidualne sesje z psychologiem oraz trenerem
 - analiza zawodów z zapisu video
 - pogadanka, praca ze sprzętem.
godz.11.30 – zajęcia ogólnorozwojowe
godz.13.00 - obiad.
godz.14.30 - zapoznanie z torem,
 – rozgrzewka (murawa)
godz. 15.30 -sesja treningowa 2 min / 4 zawodników wg nr startowych.
 1-4,5-8,9-12,13-16,17-18
godz. 16.00- zawody indywidualne.
 - wręczenie nagród (wychodzą wszyscy zawodnicy)
 - podsumowanie zgrupowania.
Redakcja (za: pzm.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (2)
7 lat temu
to sa jaja.. ZAPLECZE KADRY I DRABIK...te turnieje sa dla promowania kolesi taka prawda... tam nie ma prawa wystapic drabik, a jakis junior co naprawde jest z zaplecza kadry.. BO KADRA NA 2016 ROK TO:
ZMARZLIK, PRZEDPELSKI, DRABIK...to pewniaki... A RESZTA POWINNA JECHAC A TAKICH TURNIEJACH..
  Lubię
  Nie lubię
7 lat temu
"godz. 14.00 ? spotkanie organizacyjne z:... - Maciejem Polnym? przedstawicielem GKSŻ" no tak, trzeba mlodych oswajac z nierobami spod szyldu gksż... musza zobaczyc kto bedzie sie "wakacjowal" za pieniadze z kar, ktore predzej, czy pozniej zostana na nich nalozone...
  Lubię
  Nie lubię
+2
© 2002-2022 Zuzelend.com