Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Kings Lynn Stars
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
LIVE
Sheffield Tigers
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
Organizatorzy cyklu Tauron SEC ogłosili piątkę szczęśliwców, którzy otrzymali stałe dzikie karty na tegoroczne 4 rundy TAURON Speedway Euro Championship.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SPAR FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
0
Po rocznym zawieszeniu powrócił w wielkim stylu. Stał się niepokonany, tylko nieliczni znaleźli na niego haka. Patryk Dudek jeden z najlepszych zawodników PGE Ekstraligi sezonu 201(...)
3
Wrocławianie oraz zielonogórzanie czekali do rozpoczęcia grudnia, by zacząć treningi ogólnorozwojowe, pod kątem nowego sezonu.(...)
88
Po zakończeniu sezonu 2015 Jarosław Hampel renegocjował swój kontrakt z klubem spod znaku Myszki Miki. Falubaz potrącił Małemu wynagrodzenie za miniony sezon (brak startów przez ko(...)
98
Patryk Dudek zgodził się na obniżkę przyszłorocznego kontraktu przez co doszedł po dłuższym czasie negocjacji do porozumienia z Falubazem Zielona Góra. Już z od dawna mówiło się, ż(...)
337
Wspaniałe informacje dla kibiców z Zielonej Góry! Stelmet S.A, Dowhan Sp. z .o.o. oraz INTRA S.A to trzy firmy, które pomogą zielonogórskiemu klubowi. Przyszłość Falubazu niezargro(...)
46
Już na samym początku wtorkowej sesji rady miasta Zielona Góra, jej prezydent Janusz Kubicki poinformował, że wczoraj został rozpisany konkurs ofert dzięki, któremu już w styczniu (...)
212
Przedstawiciele Falubazu gościli we wtorkowy poranek na sesji Rady Miasta Zielona Góra. Prezydent Janusz Kubicki zadeklarował konkretną pomoc.(...)
654
Podczas dzisiejszego spotkania członków Falubazu z radnymi Zielonej Góry przedstawiciele firmy Cinkciarz.pl przekazali radnym i dziennikarzom stanowisko ws. pomocy klubowi żużlowem(...)
995
Piątkowe spotkanie z Radnymi Miasta zaczęło się od prezentacji multimedialnej, w której pokazano jak doszło do zaistniałej sytuacji finansowej. Uznano, że początkiem kryzysu był ni(...)
977
W piątek władze Falubazu spotkają się z radnymi Miasta Zielona Góra, głównym tematem rozmów będzie sytuacja finansowa klubu.(...)
19
Darcy Ward dąży do odzyskania pełnej sprawności, codziennie przechodzi rehabilitację, z dnia na dzień poprawia się jego stan, ale wciąż nie wiadomo czy stanie na nogi.(...)
10
Grzegorz Walasek przed sezonem zdecydował się na powrót do Zielonej Góry. Sezon 2015 nie należał do udanych w wykonaniu wychowanka drużyny z Lubuskiego.(...)
33
Młody, ambitny, silny Darcy Ward po rocznym zawieszeniu staje się "Super mocny". Tylko nielicznym udało się go wyprzedzić.(...)
25
Bardzo duże zdziwienie szeregach zarządu zielonogórskiego klubu wywołało dzisiejsze oświadczenie firmy Cinkciarz.pl, w którym to dowiadujemy się, iż Falubaz Zielona Góra po przez b(...)
175
W związku z publikacjami medialnymi nt. trudnej sytuacji finansowej ZKŻ SSA oraz informacjami o udziale Cinkciarz.pl w rozmowach dotyczących wsparcia finansowego klubu, przedstawi(...)
66
Przez cały sezon 2015 PGE Ekstraliga prowadziła wewnętrzną ocenę klubów pod względem organizacji meczów, włączając w to zachowanie drużyny klubu przyjezdnego podczas rozgrywek PGE (...)
162
Od dłuższego czasu mówi się o nie najlepszej sytuacji finansowej klubu z Zielonej Góry. - Sytuacja jest bardzo trudna ? komentuje były prezes zielonogórskiej drużyny Robert Dowhan.(...)
198
Według naszych informacji Grzegorz Walasek znalazł się na liście życzeń rzeszowskiego klubu. Przypomnijmy, że Walasek reprezentował klub z Podkarpacia w latach 2012-2013.(...)
6
Jarosław Hampel po kontuzji której nabawił się podczas półfinału Drużynowego Pucharu Świata w Gnieźnie do tej pory przechodzi rehabilitacje, zawodnik najprawdopodobniej jeszcze w s(...)
24
Sezon 2015 nie potoczył się po myśli zielonogórzan. Brak awansu do play-off i plaga kontuzji spowodowała zadłużenie klubu.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com