Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Kings Lynn Stars
16.05.2022 - 21:30
LIVE
Ipswich WItches
vs
Sheffield Tigers
16.05.2022 - 21:30
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DANIEL KACZMAREK - Wiadomości
0
Budmax-Stal Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
140
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na inaugurację sezonu 2.Ligi żużlowej Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 58:32. (...)
746
Daniel Kaczmarek nowym zawodnikiem w Rawiczu.(...)
174
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pozyskała dwukrotnego Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Polski z 2016 i 2018 roku, Daniela Kaczmarka. W przyszłym sezonie będzie występował(...)
62
Za nami II Memoriał im. Wiesława Rutkowskiego. Zawody rozpoczęły się o 14:45 w Pile i dostarczyły zgromadzonej publiczności wiele emocji. Turniej wygrał Roman Lachbaum, zawodnik M(...)
190
Drugie podejście do rozegrania memoriału w Pile(...)
23
W dzisiejszym meczu szwedzkiej Elitsterien Indianerna Kumla pokonała na własnym torze Piraterna Motala w stosunku 57:33. (...)
0
Minimalnym zwycięstwem gospodarzy zakończyło się niedzielne spotkanie w Tarnowie. 9 punktów i bonus dorzucił Daniel Kaczmarek, który przed sezonem przeniósł się z ekstraligowego To(...)
1
W piątkowym spotkaniu niemieckiej Bundesligi ekipa MSC Wolfe Wittstock pokonała na własnym torze DMV White Tigers Diedenbergen 48:39. Liderem gospodarzy był doświadczony Nicki Pede(...)
72
W niedzielnym meczu Nice 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów przegrała na wyjeździe z PGG ROW-em Rybnik. W barwach Jaskółek kolejny występ w tym sezonie zaliczył Daniel Kaczmarek.(...)
38
Dla Daniela Kaczmarka sezon 2019 będzie pierwszym w wieku seniora. Wychowanek Fogo Unii Leszno zdecydował się opuścić zespół Get Well Toruń, a w zbliżającym się sezonie będzie repr(...)
264
Ostatni rok we formacji juniorskiej Kaczmarek spędził w Toruniu. Ze średnią 1,544 pkt na bieg zajął 34. miejsce wśród zawodników PGE Ekstraligi. Nowy sezon, już w roli seniora zawo(...)
1
4 lata temu
Grupa Azoty Unia Tarnów pozyskała nowego zawodnika. Dwuletnim kontraktem z „Jaskółkami” związał się Daniel Kaczmarek.(...)
0
Daniel Kaczmarek przerwał wszystkie spekulacje dotyczące jego pozostanie w Get Well Toruń. Dzisiaj poinformował, że opuszcza toruński klub, któremu serdecznie chciałby podziękować (...)
59
Polscy kibice czekają na tytuł Indywidualnego Mistrza Świata już osiem lat. W 2010 roku Tomasz Gollob wywalczył złoty medal spełniając marzenie swoje i wielu fanów. Teraz rywalizac(...)
1
Znamy pełną obsadę toruńskiej rundy Grand Prix, która odbędzie się 6 października br. na MotoArenie. (...)
58
Polska dominacja się zakończyła.(...)
193
Daniel Kaczmarek drugi raz w swojej karierze zdobył tytuł najlepszego juniora kraju. Ciekawostką jest to, iż dwukrotnie po ten tytuł sięgał na Arena Częstochowa. Za pierwszym razem(...)
25
Pod koniec czerwca, Daniel Kaczmarek zadebiutował w Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Polak zrealizował podstawowe założenia i cieszył się z miejsca w środkowej części sta(...)
65
Zwycięstwem Bartosza Smektały zakończył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski rozegrany na torze w Częstochowie. Drugie miejsce zajął Maksym Drabik, a na najniższym stopniu(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com