Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EKANTORPL FALUBAZ ZIELONA GORA - Wiadomości
114
Falubaz Zielona Góra przedstawił nowe kevlary w jakich zawodnicy zielonogórskiego klubu będą rywalizować w sezonie 2018 w PGE Ekstralidze. Tym razem zdecydowano się na odcienie sza(...)
113
Jacob Thorssell w sezonie 2018 będzie miał okazję do współpracy z dobrze mu znanym Adamem Skórnickim. Obaj startowali w brytyjskiej Premiership w drużynie Wolverhampton Wolves. Ter(...)
138
W zbliżającym się coraz większymi krokami sezonie 2018, po sześciu latach rozłąki do swojego macierzystego klubu powraca Grzegorz Zengota. Popularny Zengi w między czasie zdołał zd(...)
103
Jak grom z jasnego nieba spadła dzisiaj na Falubaz Zielona Góra wiadomości o odejściu trenera Marka Cieślaka. (...)
52
Już jutro w Pałacu Bruhla w Brodach Żarskich odbędzie się uroczysta gala podsumowująca ligowy sezon 2017 Falubazu Zielona Góra. Poza podziękowaniami dla sponsorów, w planie imprezy(...)
100
Bardzo miłą niespodziankę sprawili kibice, przyjaciele oraz przedstawiciele zielonogórskiego klubu. Tuż po godzinie 1:00 na stadionie żużlowym w Zielonej Górze pojawił się, przywie(...)
160
Gorzowski junior dał swojemu klubowi w tym roku kilka powodów do dumy, w tegoroczną fazę play – off zakończył ze średnia 2,000. W decydującym spotkaniu Rafał zgromadził na swoim k(...)
101
Leszynianin w barach Cash Broker Stali Gorzów w niedzielnym meczu solidnie zapunktował, zdobył 9 punktów z bonusem oprócz tego dostarczył kibicom wielu emocji. (...)
105
Prezes Cash Broker Stali Gorzów był obecny na decydującym starciu o brązowy medal, jednak wszystkiemu przyglądał się z trybun a nie z parku maszyn. Zaraz po dekoracji brązowych med(...)
111
Wczorajszy wieczór przyniósł ostatnie medalowe emocje, na zielonogórskiej ziemi lepsza okazała się ekipa z Gorzowa Wielkopolskiego, która w dwumeczu zdeklasowała rywala wygrywając (...)
102
Tydzień po tym jak udało się wyłonić Drużynowego Mistrza Polski, doszło do zaległej konfrontacji o najniższy stopień podium. W rewanżowej potyczce Gorzowianie postawili kropkę nad (...)
100
Dziś o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Wrocławskiej 69 odbędzie się zaległe spotkanie o brąz. Pierwotnie mecz miał odbyć się tydzień temu, jednak i tym razem pogoda dała się(...)
104
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się zaległy mecz derbowy, który rozstrzygnie o tym, która z lubuskich drużyn zawiesi na swojej szyi brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski (...)
100
Podczas wczorajszego spotkania półfinałowego angielskiej SGB Premiership pomiędzy Wolverhampton Wolves a Belle Vue Aces, Jacob Thorssell upadł groźnie na tor w skutek czego odniósł(...)
129
Spółka PGE Ekstraliga ustaliła dzisiaj nowy termin odwołanego w niedzielę rewanżowego meczu o brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski pomiędzy Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra a(...)
0
Niestety z powodu padającego deszczu, który doprowadził do fatalnego stanu nawierzchni toru, nie udało się rozegrać rewanżowego spotkania o brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Pol(...)
110
W niedzielę zielonogórska drużyna spod znaku Myszki Miki będzie się starać na własnym stadionie odrobić czternastopunktową stratę z pierwszego meczu o brązowy medal DMP z Cash Bro(...)
150
W najbliższą niedzielę o godzinie 16:30 na stadionie przy ulicy Wrocławskiej 69 Falubaz podejmie sąsiadów z północnej części województwa lubuskiego. Będzie to ostatnie ściganie w t(...)
111
Już w najbliższą niedzielę na stadionie przy Wrocławskiej 69 odbędzie się decydujące starcie o brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski oraz o prym w województwie lubuskim. Druż(...)
0
Gorzowianie pewnie wygrali pierwszą odsłonę dwumeczu o brązowy medal, walnie przyczynił się do tego wychowanek Cash Broker Stali Gorzów – Bartosz Zmarzlik. Zapisał on na swoim konc(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com