PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 42:48 (wyniki)
 18.09.2016 18:22
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 17 kolejki Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.

Najwięcej punktów dla drużyny gospodarzy zdobył Tai Woffinden (14 pkt). Wśród przyjezdnych natomiast najlepszy był Jason Doyle (13 pkt).

Szczegółowy Raport Meczowy - Kliknij

Bot Zuzelend.com (za: inf. własna)
Komentarze (109)
8 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
zamek widac na slupku i chlopaki widza ze sie rusza i startuja. a sedzie raz przedpelskiego udupil, a potem zachowawaczo przerwal drugi raz, tyle ze akurat jak stal na 5:1 leciala. wszyscy w nerwach i powtorka skonczyla sie w bandzie. sedzia chuj
Czekam na prawdziwe kary dla sędziów. Nie takie, że na 3 miechy, a gość już idzie na emeryturę, albo sezon się kończy. Zawieszenie powinno dotyczyć dokładnie sezonu. Jeżeli ktoś teraz dostałby na kwartał, to kara powinna być liczona do zakończenia obecnego sezonu a kontynuacja od pierwszej kolejki następnego sezonu.
Ja nie wiem jest XXI wiek .
Nie mogą fotokomórki założyć na słupach od maszyny startowej?
Oczywiście. A to "leśne dziadki". Fifa też długo się broniło przed czujnikami w bramkach.