Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Powiedzieli po IMP
 05.08.2018 9:13
W sobotnie wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka Piotr Pawlicki wywalczył złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Polski. Drugie miejsce zajął Maciej Janowski, a na najniższym stopniu podium stanął Janusz Kołodziej.
Piotr Pawlicki (I miejsce) - Uczucie zwycięstwa jest niesamowite, po dobrym początku później brakowało mi szybkości i dobrych startów. Musieliśmy się trochę nakombinować, żeby te motocykl jechał szybciej. W pewnym momencie już sobie mówiliśmy, że idziemy na całość. Udało nam się dopasować sprzęt i jechał on zdecydowanie lepiej. Tor w Lesznie znam bardzo dobrze, ale jadąc na domowym torze nie jest to zawsze dobre. Na obiekcie przy Strzeleckiej jeżdżę już sporo lat i znam na nim ścieżki. Sezon pokazał, że trafiały mi się już gorsze mecze, dzisiaj na szczęście udało mi się szybko dojść do ładu ze sprzętem. W pierwszej odsłonie biegu finałowego najlepiej wystartował Janusz Kołodziej, a na pierwszym łuku wjechał we mnie Bartosz Zmarzlik. W powtórce to ja okazałem się najlepszy ze startu i udało mi się odnieść zwycięstwo. Chciałbym podziękować wszystkim kibicom za doping, bo był on niesamowity, Dziękuje również sponsorom i rodzinie, bo od niech mam duże wsparcie. Po słabszym meczu w Zielonej Górze dużo się pisało na temat mojej dyspozycji. Niestety jest tak, że jak jeden mecz nie wyjdzie to później pojawiają się dziwne teksty. Piszą je i mówią z reguły osoby, które mnie potrafią się ruszyć i przebiec nawet 1 km. Szczególnie się tym nie przejmowałem i cieszę się, że mogłem utrzeć im nosa, bo sporo spekulowało się na temat mojej formy. Czasami trzeba zasmakować goryczy porażki , żeby później móc cieszyć się ze zwycięstwa.
 
Maciej Janowski (II miejsce) - Początek zawodów nie należał do udanych w moim wykonaniu, mieliśmy problemy z prądem w silniku, padł on w drugim moim starcie. Dokonaliśmy szybkich zmian i wszytko zadziałało jak trzeba.  Gdyby te zawody były rozgrywane inaczej to może mogłoby nie być medalu.
 
Janusz Kołodziej (III miejsce) - Szczerze mówiąc to nie pamiętam przebiegu gonitwy finałowej. Najlepiej wyszedłem ze startu, ale Piotr pojechał do przodu, a ja do ostatnich metrów walczyłem z Maciejem. W miarę dobrze układały się dla mnie biegi, ale im dalsza była faza zawodów tym gorzej to dla mnie wyglądało. Prędkość nie była taka jakiej bym oczekiwał. Zrobiłem korekty na ostatni bieg, ale poszło to w złym kierunku, po zawodach mogę wyciągnąć tylko wnioski. Cały czas pracuję nad sobą i sprzętem czasem wiem, że za dużo trenuję. Ktoś może sobie pomyśleć, że nie mam tylu meczów, ale przez ten cały czas pracuję. Odczuwam też zmęczenie.
Dominika Bajer (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (11)
2 lata temu
W odpowiedzi na komentarz:
Bartek w Ciebie wjechał?! Położyłeś sie jak piz... i tyle, żaden z ciebie mistrz.
Niestety te zawody wygrał ... sędzia...
  Lubię
  Nie lubię
-1
2 lata temu
Bartek w Ciebie wjechał?! Położyłeś sie jak piz... i tyle, żaden z ciebie mistrz.
  Lubię
  Nie lubię
-1
2 lata temu
https://pliki.meczyki.pl/big/265/5b65622eb2ce0.jpg

lo matko
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
https://www.youtube.com/watch?time_continue=30&v=tQz_p-TQGLc&has_verified=1

POLSKA haha
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
Rozmawiałem z Nielsem i najprawdopodobniej doszło do awarii silnika. Obecnie jest też tak, że one mogą pracować, ale są dużo słabsze. Mieliśmy już podobne przypadki i wiemy czego szukać, bo to są raczej sprawy prądowe. Taka jest wada dzisiejszych zapłonów. Uczulałem na to chłopaków, lecz trudno po trzech wygranych biegach sprawdzać napięcie. Tej mocy później zabrakło - przyznaje menedżer Jacek Frątczak
Słowa Frątczaka bardzo dobrze obrazują to, co stało się z zawodnikiem, który dzień wcześniej wywalczył awans do cyklu SGP. Iversen przywiózł za plecami jedynie partnera z pary, Igora Kopcia-Sobczyńskiego. Na domiar złego kontuzja Rune Holty i brak Jasona Doyle'a sprawiły, że goście byli praktycznie pozbawieni manewrów taktycznych. Ostatecznie dzięki świetnej postawie liderów, grudziądzanie wygrali cały mecz 49:41 i zrobili krok w kierunku utrzymaniu się w PGE Ekstralidze.
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
W odpowiedzi na komentarz:
siema
Hej ;)))
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
W odpowiedzi na komentarz:
Siema :)
siema
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
Siema :)
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
1. Nicki Pedersen (Grupa Azoty Unia Tarnów)
2. Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław)
3. Fredrik Lindgren (forBET Włókniarz Częstochowa)
4. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
5. Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra)
6. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
7. Michael Jepsen Jensen (Falubaz Zielona Góra)
8. Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów)
9. Jason Doyle (Get Well Toruń)
10. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
11. Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz)
12. Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno)
13. Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów)
14. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
15. Leon Madsen (forBET Włókniarz Częstochowa)
16. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno)
R1. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń)
R2. Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów)
  Lubię
  Nie lubię
2 lata temu
no tyo dzis imme i nieplacacy rzeszow xd
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com