Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
,,Szczerze na wirażu" to cykl rozmów z żużlowcami, gdzie przed wywiadem, zawodnik otrzymuje quiz do rozwiązania pt. ,,Albo albo", a potem przechodzimy do rozmowy z samym zainteresowanym. Piątym żużlowcem, który podjął się takiej formy wywiadu jest nowy nabytek drużyny eWinner Apator Toruń - Tobiasz(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
JANUSZ KOLODZIEJ - Wiadomości
111
W niedziele Fogo Unia Leszno obroniła tytuł mistrza w Drużynowych Mistrzostwach Polski pokonując na swoim torze Betard Spartę Wrocław. Leszczyńskie Byki nie dały im najmniejszyc(...)
126
Na 28 września zaplanowano rozegrani III memoriału im. Krystiana Rempały. (...)
177
Janusz Kołodziej odbił sobie nieudane spotkanie w Grand Prix w Danii w niedzielnym spotkaniu Fogu Unia Leszno z forBet Włókniarz Częstochowa, zdobywając 11 punktów. (...)
388
Za nami sesja kwalifikacyjna, która w tym roku poprzedza zasadniczy turniej Grand Prix.(...)
131
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix of Poland - Wrocław. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finał(...)
175
Janusz Kołodziej w niedzielny wieczór wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. Zawodnik w finałowym starciu pokonał Bartosza Zmarzlika, Macieja Janowskiego oraz Piotra Pawlic(...)
79
Na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, a tytułu bronił Piotr Pawlicki, kapitan Fogo Unii Leszno nie obronił jednak tytułu. Na(...)
227
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finału IMP w Lesznie. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski.(...)
0
Janusz Kołodziej odniósł w Pradze swoje pierwsze zwycięstwo w cyklu Speedway Grand Prix. Popularny Koldi ma już na swoim koncie wiele ważnych wygranych zawodów m.in. trzykrotnie st(...)
243
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
0
Janusz Kołodziej podczas niedzielnego spotkania w Częstochowie był jednym z liderów Fogo Unii Leszno. Zawodnik podczas pojedynku wywalczył 10 i dwa bonusy. Wielu kibiców Janusza Ko(...)
240
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Polski w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik Lindgren, Pa(...)
100
Duńczyk Michael Jepsen Jensen wygrał rozegrane dzisiaj na torze w Równem eliminacje do Speedway Euro Championship. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew, a podium uzupełnił Peter (...)
103
Fogo Unia Leszno niedzielne popołudnie rozegrała spotkanie z truly.work Stalą Gorzów i odniosła zwycięstwo w stosunku 51:39. Jednym z liderów leszczyńskiego zespołu był Janusz Koło(...)
1
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie pokonała przed własną publicznością drużynę Betard Sparty Wrocław. Mimo, że leszczynianie byli osłabieni kontuzją Jarosława Hampel, to udał(...)
103
Ostatnim potwierdzonym żużlowcem, który wystąpi w Memoriale Tomasza Jędrzejaka, jest Adrian Miedziński. 31 marca na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu zobaczymy ośmiu zawodników Be(...)
35
Na stronie bilety.wts.pl można już nabyć bilety na Memoriał Tomasza Jędrzejaka, który odbędzie się 31 marca o godzinie 15:00 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Zawody mają szcz(...)
481
W SGP Stat Sunday SpeedwayGP.com przypatruje się czterem Polakom, którzy w 2019 roku staną przed szansą na osiągnięcie, którego doświadczyło dotąd tylko ich dwóch rodaków – wywalcz(...)
5
Gościem w #NieWyraźnie o Sporcie, Macieja Pawlika jest stały uczestnik tegorocznego cyklu Speedway Grand Prix, Janusz Kołodziej. Popularny Koldi opowiada o przedsezonowych oczekiw(...)
143
18 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie zainaugurowane zostaną zawody cyklu Grand Prix. Poznaliśmy numery startowe stałych uczestników GP.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com