Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tomasz Bajerski w dniu dzisiejszym zrezygnował z funkcji menadżera eWinner Apator Toruń. Decyzja podjęta została po ukazaniu się publikacji o problemach z życia prywatnego, które według właścicieli negatywnie wpływają na wizerunek klubu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
JANUSZ KOLODZIEJ - Wiadomości
653
Fogo Unia Leszno do tej pory podpisała umowy z Jasonem Doyle oraz Piotrem Pawlicki, a w sezonie 2022 funkcję menadżera będzie pełnił Piotr Baron. (...)
306
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał IMP - Leszno. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Maciej Janowski oraz Janusz Kołodziej. (...)
0
Janusz Kołodziej z kompletem zwycięstw zwyciężył rundę kwalifikacyjną do przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew.(...)
103
Jason Doyle triumfował w PGE IMME im. Z.Plecha, które rozegrano na MotoArenie w Toruniu. Za nim uplasowali się Janusz Kołodziej oraz Bartosz Zmarzlik.(...)
104
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig półfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski na torze w Krośnie . Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Tobias(...)
102
Mateusz Tonder z dorobkiem 14 punktów okazał się najlepszy w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Opolu. Podium zawodów uzupełnili Janusz Kołodziej i Wiktor Lampart . Aw(...)
109
Betard Sparta Wrocław wygrała w dzisiejszym spotkaniu przeciwko Fogo Unii Leszno. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny gospodarzy w stosunku 47:43.(...)
0
10 miesięcy temu
Fogo Unia Leszno do zbliżającego sezonu miała przygotowywać się w Hiszpanii, plany Drużynowych Mistrzów Polski pokrzyżowała jednak nadal panująca pandemia koronawirusa. (...)
151
Janusz Kołodziej przez kolejny reprezentował będzie nadal barwy leszczyńskiej Fogo Unii. (...)
65
Polski Związek Motorowy oraz Speedwayevents.pl zapraszają wszystkich fanów żużla do Bydgoszczy. W poniedziałek, 27 lipca 2020 r. o godzinie 18.45 rozpoczną się tam atrakcyjnie zapo(...)
99
Fogo Unia Leszno w ramach drugiej kolejki PGE Ekstraligi na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała zespół Betard Sparty Wrocław. Leszczynianie od początku do końca dominowali w(...)
111
W niedziele Fogo Unia Leszno obroniła tytuł mistrza w Drużynowych Mistrzostwach Polski pokonując na swoim torze Betard Spartę Wrocław. Leszczyńskie Byki nie dały im najmniejszyc(...)
126
Na 28 września zaplanowano rozegrani III memoriału im. Krystiana Rempały. (...)
177
Janusz Kołodziej odbił sobie nieudane spotkanie w Grand Prix w Danii w niedzielnym spotkaniu Fogu Unia Leszno z forBet Włókniarz Częstochowa, zdobywając 11 punktów. (...)
388
Za nami sesja kwalifikacyjna, która w tym roku poprzedza zasadniczy turniej Grand Prix.(...)
131
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix of Poland - Wrocław. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finał(...)
175
Janusz Kołodziej w niedzielny wieczór wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. Zawodnik w finałowym starciu pokonał Bartosza Zmarzlika, Macieja Janowskiego oraz Piotra Pawlic(...)
79
Na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, a tytułu bronił Piotr Pawlicki, kapitan Fogo Unii Leszno nie obronił jednak tytułu. Na(...)
227
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finału IMP w Lesznie. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski.(...)
0
Janusz Kołodziej odniósł w Pradze swoje pierwsze zwycięstwo w cyklu Speedway Grand Prix. Popularny Koldi ma już na swoim koncie wiele ważnych wygranych zawodów m.in. trzykrotnie st(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com