Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
JANUSZ KOLODZIEJ - Wiadomości
46
Leon Madsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w 4 finale Tauron SEC rozgrywanym na torze w czeskich Pardubicach. Duńczyk w końcowej klasyfikacji o punkt wyprzedził Janu(...)
101
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 4 Finał Tauron SEC - Pardubice. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. Za nim uplasowali się Leon Madsen oraz Daniel Bewley. Czwart(...)
65
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Tauron Speedway Euro Championship na Moto Arenie w Łódzi. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej, który jednocześnie utrzyma(...)
355
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
5
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór rywalizowała w ćwierćfinale PGE Ekstraligi z Motorem Lublin. Zawodnicy gości okazali się lepsi i przed rewanżem mają osiem punktów zaliczki, co (...)
167
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał IMP - Krosno. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Bartosz Zmarzlik, za(...)
193
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 finał Tauron SEC - Gustrow. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Patryk Dudek oraz Dan Bewley.(...)
104
Jutro na torze w Gustrow odbędzie się druga runda SEC. O swoich przemyśleniach przed zawodami powiedzieli Bartosz Smektała oraz Janusz Kołodziej.(...)
196
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
W czwartkowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed piątkowym spotkaniem pomiędzy Fogo Unią Leszno i zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa. Początek spotkania zaplanow(...)
106
Wychowanek Unii Tarnów w sezonie 2023 będzie reprezentował barwy Fogo Unii Leszno. Dla Janusza Kołodzieja będzie to siódmy z rzędu sezon w barwach drużyny z Wielkopolski.(...)
33
Fogo Unia Leszno w dziejącym spotkaniu minimalnie uległa drużynie Betard Sparty Wrocław, goście zwyciężyli dwoma punktami i wywieźli z Wielkopolski dwa cenne oczka. Punkt bonusowy (...)
77
Rafał Dobrucki odsłonił karty i ujawnił skład biało-czerwonych na finały Speedway of Nations. W kadrze znalazło się pięciu (chyba) najlepszych reprezentantów naszego kraju.(...)
104
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał IMP - Grudziądz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nimi w biegu finałowym przyjechał Jarosław Hampel, Dominik Kuber(...)
0
W Derbach Wielkopolski lepsi okazali się zawodnicy Fogo Unii Leszno wygrywając w Ostrowie w stosunku 33:57. W Ostrowie nie brakowało emocji na torze, jak zarówno poza nim.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał Tauron SEC - Rybnik. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. Za nim uplasowali się Janusz Kołodziej oraz Patryk Dudek(...)
397
Janusz Kołodziej wrócił do startów po dwutygodniowej przerwie od startów. Kapitan Fogo Unii Leszno podczas niedzielnego spotkania pomiędzy Fogo Unią Leszno i Motorem Lublin wywalcz(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie w ramach 10. Kolejki PGE Ekstraligi walczyła z Motorem Lubin. Zawodnicy z Lublina okazali się w Lesznie lepsi, wygrali spotkanie dodatkowo (...)
0
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Kacper Woryna otrzymał dziką kartę na pierwszy finał Tauron SEC, który 2 lipca rozegrany zostanie na jego macierzystym torze w Rybniku.(...)