Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Mikkel Michelsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Duńczyk od drugiego finału przewodził w klasyfikacji generalnej i dzisiaj w Pardubicach przypieczętował zwycięstwo w cyklu Tauron SEC.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
JANUSZ KOLODZIEJ - Wiadomości
0
Mikkel Michelsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Duńczyk od drugiego finału przewodził w klasyfikacji generalnej i dzisiaj w Pardubicach przypieczętował zwycięstwo w(...)
0
Janusz Kołodziej odniósł zwycięstwo w czwartym , a za razem ostatnim finale Tauron Speedway European Championship rozgrywanym w czeskich Pardubicach. Zawody zostały zakończone po r(...)
0
Na torze przy ulicy Sportowej w Bydgoszczy w sobotni wieczór rozegrano 3 finał z cyklu Tauron SEC. W zawodach zwyciężył Duńczyk, Leon Madsen, który w biegu finałowym wyprzedził swo(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Tauron SEC - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen, zaś trzeci uplasował się (...)
0
Janusz Kołodziej zwyciężył na łódzkiej Moto Arena Łódź w 3 finale Canal+ Online IMP. Tuż za zawodnikiem Fogo Unia Leszno w biegu finałowym przyjechał Bartosz Zmarzlik, który zapewn(...)
0
Już 9 września na obiekcie sportowym w Bydgoszczy rozegrana zostanie trzecia rundy indywidualnych Mistrzostw Europy.(...)
1
- Początek był bardzo obiecujący, końcówka mogła być lepsza, ale niestety zabrakło nam trochę szczęścia – przyznał o meczu Piotr Baron, menadżer Fogo Unii Leszno.(...)
10
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór rywalizowała w ćwierćfinale z Betrad Spartą Wrocław. Leszczynianie zostali pokonani przed własną publicznością przez podopiecznych Dariusza Śl(...)
0
Janusz Kołodziej zwyciężył niemal bezdyskusyjnie w drugim finale Tauron SEC, które rozegrane zostało na torze w niemieckim Gustrow.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał Tauron SEC - Gustrow. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen oraz Andrzej Lebiediew(...)
16
Trener Reprezentacji Polski ogłosił skład w jakim Polacy przystąpią do finału Monster Energy FIM Speedway World Cup na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.(...)
1
W piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbył sie mecz pomiędzy Fogo Unia Leszno i Betard Sparta Wrocław. Spotkanie zostało wygrane przez podopiecznych Piotra Barona.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał Canal+ online IMP - Piła. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Maciej Janowski oraz Patryk Dudek. C(...)
0
Trwa koszmar z kontuzjami w Fogo Unii Leszno. W kolejnym spotkaniu, Fogo Unia Leszno wystąpi w bardzo okrojonym składzie. Do listy nieobecnych dołączył Janusz Kołodziej.(...)
0
Fogo Unia Leszno w dzisiejszym meczu PGE Ekstraligi w Częstochowie z miejscowym Włókniarzem wystąpi osłabiona brakiem jej lidera, Janusza Kołodzieja.(...)
0
We wczorajszym spotkaniu pomiędzy Fogo Unia Leszno i ebut.pl Stalą Gorzów groźnie wyglądający upadek zanotował Janusz Kołodziej.(...)
0
Jack Holder po wygranej w biegu dodatkowym, triumfował w eliminacjach do Indywidualnych Mistrzostw Świata na torze w węgierskim Debreczynie. (...)
0
Antonio Lindbaeck, Andrzej Ļebiediew, Kai Huckenbeck, Vaclav Milík oraz Adam Ellis otrzymali stałe "dzikie karty" na cykl Tauron Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o tytuł I(...)
0
Tauron Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com