Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XXXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Szymon Woźniak oraz Artem Laguta(...)
MACIEJ JANOWSKI - Wiadomości
0
Janusz Kołodziej zwyciężył na łódzkiej Moto Arena Łódź w 3 finale Canal+ Online IMP. Tuż za zawodnikiem Fogo Unia Leszno w biegu finałowym przyjechał Bartosz Zmarzlik, który zapewn(...)
0
Maciej Janowski ostrzegł fanów, aby nie mrugali zbyt często, bo będzie dużo akcji podczas dzisiejszego finału Pucharu Świata Monster Energy FIM Speedway World Cup we Wrocławiu.(...)
16
Trener Reprezentacji Polski ogłosił skład w jakim Polacy przystąpią do finału Monster Energy FIM Speedway World Cup na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.(...)
1
Święto żużla dziś przy Bydgoskiej sprowadziło pełen stadion wiernych fanów, a przy większej ilości krzesełek może i nawet dwa pełne stadiony. Po 23 latach wielka impreza powróciła (...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał Canal+ online IMP - Piła. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Maciej Janowski oraz Patryk Dudek. C(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig pierwszego finału Canal+ Online IMP rozgrywanego na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim u(...)
1
Rospiggarna Hallstavik pokonał(a) na własnym torze Dackarna Malilla w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
60
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Orlen FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Fredrik Lindgren. W pokonanym polu(...)
49
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Złoty Kask - Opole. Zwycięzcą turnieju został Maciej Janowski. Za nim uplasowali się Bartosz Zmarzlik oraz Piotr Pawlicki.(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Tauron Włókniarz Częstochowa w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
18
Bartosz Zmarzlik drugi raz z rzędu triumfował w Speedway Grand Prix Chorwacji w Gorican. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Robert Lambert , Fredrik Lindgren oraz Jason(...)
0
W meczu pomiędzy dwoma największymi faworytami do wygrania PGE Ekstraligi w tym sezonie Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Platinum Motor Lublin w stosunku 44:46. Prezen(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
149
W czwartkowy dzień odbył się dzień medialny oraz sparing, w którym Betard Sparta Wrocław zwyciężyła w stosunku 49:41 z Enea Falubazem Zielona Góra. (...)
115
Formalności stało się zadość. Maciej Janowski, kolejny rok spędzi w Betard Sparcie Wrocław. Dla Janowskiego będzie to już 15 sezon w barwach macierzystego klubu.(...)
239
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Polski - Toruń. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmar(...)
105
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Szwecji - Mallila. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik(...)
0
Jack Holder zwyciężył dzisiaj, po raz drugi w karierze, kwalifikacje do zawodów z cyklu Speedway Grand Prix. Drugi czas kwalifikacji uzyskał Maciej Janowski, a trzeci był Tai Woffi(...)
103
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Polski - Wrocław. Drugi raz z rzędu zwycięzcą rundy z cyklu SGP został Dan Bewley. W pokonanym polu w wyścigu fina(...)