Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MACIEJ JANOWSKI - Wiadomości
108
Maciej Janowski zostaje w Sparcie Wroclaw na kolejny sezon.(...)
5
Bartosz Zmarzlik triumfował w na torze w Malilla. Dugi był Artem Łaguta, zaś trzeci Fredrik Lindgren. Czwarty w biegu finałowym był Jason Doyle, który na starcie wjechał w taśmę i(...)
168
Jeśli ktoś wczoraj, po niezwykle zaciętej walce pomiędzy Bartoszem Zmarzlikiem a Maciejem Janowskim pomyślał, że długo będzie trzeba czekać na tak zacięty bieg finałowy, to dzisiaj(...)
107
Wieczór polskiego speedwaya tak nazwać można byłoby 3 rundę Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski rozegraną na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Przy aplauzie kilku tysię(...)
140
Artem Łaguta triumfował w 2 rundzie cyklu Speedway Grand Prix, który rozgrywany był na Stadionie Marketa w Pradze. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Janowski, zaś na najniższy(...)
159
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został Maciej Janowski. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zo(...)
306
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał IMP - Leszno. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Maciej Janowski oraz Janusz Kołodziej. (...)
31
Kolejna kolejka najlepszej ligi świata przyniosła nam sporo wrażeń i emocji. Przedstawiamy państwu skrót spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w ostatni weekend. (...)
208
Maciej Janowski poinformował oficjalnie, że nadal będzie startował w barwach swojego macierzystego klubu Betard Sparty Wrocław.(...)
1027
Rozmowa z Maciejem Janowskim, kapitanem Betard Sparty Wrocław, czwartym zawodnikiem świata w sezonie 2020.(...)
1
Poznaliśmy obsadę cyklu Grand Prix, która w przyszłym roku powalczy o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata, którego bronić będzie Bartosz Zmarzlik.(...)
157
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FST Grupa Brokerska Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland - Toruń. Zwycięzcą turnieju został Max Fricke. W pokonanym polu w wyścigu fi(...)
0
Nie tak dawno informowaliśmy, że skład szwedzkiej Dacarny Malilli wzmocnił Paweł Przedpełski. Miał on zastąpić Macieja Janowksiego, który do tamtej pory nie miał podpisanego aneksu(...)
98
Maciej Janowski po raz drugi w swojej karierze sięgnął po tytuł najlepszego żużlowca Polski. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, zaś brąz IMP zdobył Szymon Woźniak. Na czwartym (...)
0
Dacarna Malilla dokonała zmiany w swojej kadrze. We wtorek kończy się okienko transferowe i władze klubu nie mogąc dłużej czekać postanowili dokonać roszady. Miejsce Macieja Janows(...)
57
We wczorajszy wieczór spełniło się jedno z wielkich marzeń Macieja Janowskiego. Magic stanął na najwyższym stopniu we własnym domu, na wrocławskim Stadionie Olimpijskim. Dodatkowo (...)
182
Macie Janowski wygrał przed momentem na swoim domowym torze 2 rundę Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix. Tym samym popularny Magic stał się liderem klasyfikacji generalnej cyklu(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix - Wrocław. Zwycięzcą turnieju został Artem Łaguta. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: (...)
0
Dacarna zaprezentowała skład, którym będzie walczyć o Drużynowe Mistrzostwo Szwecji. Zespół, podobnie jak inne kluby z Bauhaus ligi musiał podejść na nowo do rozmów ze zawodnikami (...)
71
Eltrox Włókniarz Częstochowa nie zwalnia tempa i notuje trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Drużyna prowadzona przez Marka Cieślaka od początku dyktowała warunki tego spotkania i pew(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com