Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Poznaliśmy terminarz przyszłorocznych rozgrywek PGE Ekstraligi. W tym roku ligowe ściganie rozpocznie się w piątek 3 kwietnia a ostatni mecz w którym wyłonimy Mistrza Kraju odbędzie się 27. września. Podobnie jak w ubiegłym roku wszystkie mecze pokażą wspólnymi siłami Eleven Sports oraz nSport+. Lig(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FORBET WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
102
3 tygodnie temu
Skład zbudowany, sternik ten sam. Można jechać dalej(...)
150
Miniony sezon dla Mateusz Świdnickiego był jego debiutem w rozgrywkach ligowych. Choć na codzień reprezentuje barwy Włókniarza Częstochowa to jako gość ścigał się dla Wilków z Kros(...)
165
Czy ten ruch przebija wszystkie dotychczasowe? Spodziewaliśmy się już dawno ale dziś jest to oficjalnie potwierdzone. Jason Doyle podpisał kontrakt na starty w przyszłym roku w bar(...)
37
forBet Włokniarz Częstochowa poinformował o dwóch kontraktach na przyszłoroczny sezon. Tym razem na oku zainteresowań są juniorzy Bartłomiej Kowalski i Mateusz Świdnicki. Przypomni(...)
482
3- letnią umową z forBET Włókniarzem Częstochowa związał się jeden z liderów częstochowskiej drużyny, Fredrik Lindgren.(...)
207
Trzy najbliższe sezony Leon Madsen spędzi w częstochowskim Włókniarzu. Dzięki temu klub z Częstochowy włączyć ma się do walki o najcenniejsze medale PGE Ekstraligi.(...)
41
Włókniarz Częstochowa przed chwila ogłosił powrót do częstochowskiej drużyny Norwega z polskim paszportem, Rune Holty.(...)
1
O przedłużeniu kontraktu ze swoim najlepszym młodzieżowcem poinformował dziś forBET Włókniarz Częstochowa.(...)
55
Stelmet Falubaz Zielona Góra poinformował, że ich najskuteczniejszy żużlowiec sezonu 2019 zostaje w klubie na kolejny rok. Mowa oczywiście o Martinie Vaculiku.(...)
163
To o czym mówiło się od kilku tygodni stało się faktem. Paweł Przedpełski nie zamierza bowiem ruszać się z Częstochowy i przedłużył kontrakt z forBET Włókniarzem na sezon 2020. Będ(...)
218
Podczas trwającej dzisiaj w hotelu Arche imprezie pt. Lwy Biznesu podsumowującej mijający sezon w wykonaniu forBet Włókniarza Częstochowa dowiedzieliśmy się, że szkoleniowiec Repre(...)
140
Tuż po zawodach SEC w Chorzowie Michał Świącik poinformował za pomocą mediów społecznościowych, że Paweł Przedpełski zostaje w zespole częstochowskim na kolejny rok.(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 45:44. Brązowe medale jadą jednak do Częstochowy. Prezentujemy Państwu wynik tego spot(...)
0
W niedzielne popołudnie i wieczór rozegrane zostaną dwa ostatnie spotkanie PGE Ekstraligi. O godzinie 16.00 Stelemet Falubaz Zielona Góra powalczy z forBET Włókniarzem Częstochowa (...)
254
forBET Włókniarz Częstochowa w pierwszym meczu o brązowy medal pokonał na własnym obiekcie Stelmet Falubaz Zielona Góra aż 57:33 i jest o krok od wywalczenia brązowych krążków. Lid(...)
41
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
10
Fogo Unia Leszno pewnie pokonała w półfinale zespół forBET Włókniarza Częstochowa. Leszczynianie w finale zmierzą się z zespołem Betard Sparty Wrocław, natomiast częstochowianie o (...)
177
Janusz Kołodziej odbił sobie nieudane spotkanie w Grand Prix w Danii w niedzielnym spotkaniu Fogu Unia Leszno z forBet Włókniarz Częstochowa, zdobywając 11 punktów. (...)
103
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę forBET Włókniarza Częstochowa. Podopieczni Piotra Barona pewnie zwyciężyli w dwumeczu(...)
76
W niedzielne popołudnie Fogo Unia Leszno podejmowała na swoim torze forBet Włókniarz Częstochowa w półfinałowym meczu rewanżowym na swoim torze. Leszczyńskie Byki odniosły zwycięst(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com