Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Swindon Robins
vs
Wolverhapton Wolves
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Poole Pirates
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Stały uczestnik cyklu Speedway Euro Championship 2014, Adrian Miedziński wystąpi podczas drugiej rundy Indywidualnych Mistrzostw Europy, która odbędzie się 27 lipca w Toruniu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FORBET WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
175
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę forBet Włókniarza Częstochowa. Leszczynianie pewnie zwyciężyli przed własną publicznośc(...)
0
W piątkowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka doszło do rewanżowego spotkania pomiędzy Fogo Unią Leszno i forBet Włókniarzem Częstochowa. Leszczynianie w dwumeczu zdołali(...)
0
3 tygodnie temu
Fogo Unia Leszno nie dała żadnych złudzeń forBet Włókniarz Częstochowie, od pierwszego biegu objęli prowadzenie i powiększali je z kolejnymi, kończąc mecz wygrana 57-33.(...)
266
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
14
W piątkowy wieczór w ramach 10. kolejki PGE Ekstraligi odbędą się dwa spotkania. O godzinie 18:00 będziemy emocjonować się spotkaniem pomiędzy Fogo Unią Leszno i forBet Włókniarzem(...)
1
Niedzielne zwycięstwo Betard Sparty Wrocław nad forBet Włókniarzem Częstochowa nikogo specjalnie nie zaskoczyła, zupełnie inaczej było zaś z formą Jakuba Jamroga. (...)
27
Niedzielny mecz Betard Sparty Wrocław z forBet Włókniarzem Częstochowa powoli przechodzi do historii. (...)
20
W piątek o godzinie 18.00 na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka dojdzie do rewanżowego spotkania pomiędzy Fogo Unią Leszno i forBet Włókniarzem Częstochowa. W pierwszym w tym roku(...)
5
Niedzielny mecz 9. kolejki PGE Ekstraligi zdecydowanie zdominowany był przez ekipę gospodarzy, która już przed biegami nominowanymi zapewnili sobie wygraną za 3 punkty. (...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
160
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. O 16.15 zmierzą się zespoły z Wrocławia i Częstochowy, natomiast o 19 będziemy emocjono(...)
9
W niedzielnej konfrontacji w Częstochowie miejscowy klub pokonał Stelmet Falubaz 51:39. Liderem w zespole gospodarzy był Leon Madsen, który kilkadziesiąt godzin wcześniej uzgodnił (...)
51
W hicie VIII kolejki PGE Ekstraligi forBET Włókniarz Częstochowa wygrał ze Stelmet Falubaz Zielona Góra 51-39, zgarniając nie tylko dwa punkty meczowe, ale też i dodatkowo bonus. Z(...)
43
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
16
Duńczyk Leon Madsen przez najbliższe trzy sezony będzie reprezentował barwy forBET Włókniarza Częstochowa. O przedłużeniu kontraktu lidera drużyny spod Jasnej Góry dowiedzieliśmy s(...)
0
Pojedynek rozpoczął się bardzo dobrze w wykonaniu jeźdźców spod Jasnej Góry. Zawodnicy Falubazu powoli się rozkręcali i ostatecznie zwyciężyli w stosunku 49:41.(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
221
120 okrążeń w wiadomą stronę i 7 kolejka PGE Ekstraligi przejdzie do historii. Po piątkowych arcyciekawych meczach we Wrocławiu i Toruniu, w niedzielę czekają nas pojedynki w Grudz(...)
164
W czwartek w Częstochowie rozegrano zaległą trzecią rundę rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów. W zawodach triumfowali gospodarze przed Lokomotivem Daugavpils i Bogdan(...)
0
Piątkowy wieczór nie był zbyt udany dla częstochowskich „Lwów”. Co po meczu powiedział prezes tego klubu?(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com