Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Truly.work Stal Gorzów pokonał na wyjeździe Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w stosunku 33:57. W dwumecz wygrywają zaś 63:117 i tym sposobme Stal Gorzów utrzymuje się w PGE Ekstralidze. Prezentujemy Państwu wynik spotkania w Ostrowie(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FORBET WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
140
Tuż po zawodach SEC w Chorzowie Michał Świącik poinformował za pomocą mediów społecznościowych, że Paweł Przedpełski zostaje w zespole częstochowskim na kolejny rok.(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 45:44. Brązowe medale jadą jednak do Częstochowy. Prezentujemy Państwu wynik tego spot(...)
0
W niedzielne popołudnie i wieczór rozegrane zostaną dwa ostatnie spotkanie PGE Ekstraligi. O godzinie 16.00 Stelemet Falubaz Zielona Góra powalczy z forBET Włókniarzem Częstochowa (...)
254
forBET Włókniarz Częstochowa w pierwszym meczu o brązowy medal pokonał na własnym obiekcie Stelmet Falubaz Zielona Góra aż 57:33 i jest o krok od wywalczenia brązowych krążków. Lid(...)
41
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
10
Fogo Unia Leszno pewnie pokonała w półfinale zespół forBET Włókniarza Częstochowa. Leszczynianie w finale zmierzą się z zespołem Betard Sparty Wrocław, natomiast częstochowianie o (...)
177
Janusz Kołodziej odbił sobie nieudane spotkanie w Grand Prix w Danii w niedzielnym spotkaniu Fogu Unia Leszno z forBet Włókniarz Częstochowa, zdobywając 11 punktów. (...)
103
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę forBET Włókniarza Częstochowa. Podopieczni Piotra Barona pewnie zwyciężyli w dwumeczu(...)
76
W niedzielne popołudnie Fogo Unia Leszno podejmowała na swoim torze forBet Włókniarz Częstochowa w półfinałowym meczu rewanżowym na swoim torze. Leszczyńskie Byki odniosły zwycięst(...)
391
Betard Sparta Wrocław i Fogo Unia Leszno zmierzą się w finałowym starciu o złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski. Leszczynianie pewnie zwyciężyli w dwóch spotkaniach półfinało(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie podejmowała przed własną publicznościom zespół forBET Włókniarza Częstochowa. Leszczynianie odnieśli pewne zwycięstwo i tym samym po raz tr(...)
0
Fogo Unia Leszno wchodzi do finału PGE Ekstraligi, pokonała na swoim torze gości z Częstochowy. Od samego początku kontrolowali przebieg meczu i bez większych problemów pokonali dr(...)
0
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W niedzielne popołudnie dojdzie do dwóch spotkań półfinałowych PGE Ekstraligi. O godzinie 16.30 na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka zmierzą się zespoły Fogo Unii Leszno i forBET(...)
1
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już jutro zostaną rozegrane pierwsze półfinały PGE Ekstraligi. Aktualni Mistrzowie Polski udadzą się pod Jasną Górę, gdzie zmierzą się z miejscowym forBET Włókniarzem Częstochowa. (...)
392
forBET Włókniarz Częstochowa poinformował o uzgodnieniu warunków kontraktu z Fredrikiem Lindgrenem, co więcej umowa obowiązywać będzie przez 3 sezony, czyli do końca 2022 roku! Prz(...)
2
truly.work Stal Gorzów rzutem na taśmę uratowała remis w spotkaniu z forBET Włókniarzem Częstochowa. Wynik ten oznacza jednak, że podopieczni Stanisława Chomskiego pojadę w barażac(...)
2
forBET Włókniarz Częstochowa zremisował na wyjeździe z ekipą Truly.work Stal Gorzów w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Szwed, Fredrik Lindgren nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu 14 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Truly.work Stal Gorzów a forBET Włókniarz Częstochowa.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com