Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Kings Lynn Stars
16.05.2022 - 21:30
LIVE
Ipswich WItches
vs
Sheffield Tigers
16.05.2022 - 21:30
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MIROSLAW JABLONSKI - Wiadomości
164
Mirosław Jabłoński opowiedział o przewidywaniach co do meczu Stelmet Falubaz Zielona Góra z Aforti Start Gniezno, a także o przyszłości obu zespołów.(...)
103
Mirosław Jabłoński, który wczoraj ogłosił przejście na żużlową emeryturę, w piątkowy wieczór był gościem programu nSport+, w którym opowiadał o fatalnym upadku jego syna Mateusza o(...)
103
Coś się kończy... Coś się zaczyna... Przede mną nowe, ale związane z żużlem wyzwania - m.in. tymi słowami na jednym z portali mediów społecznościowych Mirosław Jabłoński poinform(...)
105
Wychowanek Startu Gniezno poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jego kontrakt z Orłem Łódź został rozwiązany.(...)
286
W tym trudnym czasie odosobnienia, zamkniętym w czterech ścianach trzeba radzić sobie wszelkimi, możliwymi środkami aby w miarę, normalnie żyć. Udało nam się porozmawiać z Mirosław(...)
25
"Wszystko się kiedyś kończy... Mój czas w Starcie Gniezno również... Serdecznie dziękuję Klubowi za współpracę, Sponsorom za ogromną pomoc, a Kibicom za wspaniały doping" - taki wp(...)
18
Niedzielny półfinał zakończył się zwycięstwem gnieźnian. Do Ostrowa wybierają się z 9 - punktową zaliczką. Jak w oczach zawodników i osób funkcyjnych wyglądało spotkanie i jakie na(...)
0
Car Gwarant Start Gniezno wygrał u siebie w niedziele z Sc Lokomotiv Daugavpils 51-39. Przedstawiamy państwu co po meczu powiedzieli główni bohaterowie tego spotkania.(...)
0
W nowym sezonie szkolenie żużlowych adeptów klubu z Gniezna ma wyglądać już w pełni profesjonalnie. Mentorem młodych zawodników został Mirosław Jabłoński, który należy do najbardzi(...)
332
Już jutro na Stadionie Miejskim w Rybniku odbędzie się rewanżowy mecz półfinałowy Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym miejscowy ROW zmierzy się z Car Gwarant Startem Gniezno. Początek (...)
21
Kacper Gomólski okazał się być najlepszym w rozegranym w dniu dzisiejszym turnieju Auerhahnpokal w niemieckim Teterow. Drugie miejsce zajął Rune Holta, a trzecie Vadim Tarasienko. (...)
103
Od środy kluby żużlowe mogą podpisywać umowy z zawodnikami na sezon 2018. Okres transferowy potrwa do 14 listopada. Drużyna z Gniezna przygotowuje się do debiutu na torach pierwsze(...)
104
Zgodnie z deklaracjami działaczy HAWA Start Gniezno w pierwszej kolejności uzgodniono warunki kontaktowe na sezon 2018 ze wszystkimi seniorami, którzy przyczynili się do awansu do (...)
103
W piątek włodarze gnieźnieńskiego HAWA Start uzgodnili warunki kontraktu z Mirosławem Jabłońskim i Marcinem Nowakiem. Zawodnicy, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do awansu(...)
131
Cała drużyna, która wywalczyła awans do pierwszej ligi dostanie propozycję nowych kontaktów. Taką deklarację złożył na wtorkowej konferencji prasowej całemu zespołowi Rafael Wojcie(...)
0
Mirosław Jabłoński powrócił do swojego macierzystego klubu po sześciu latach. Zawodnik HAWA Start Gniezna swoimi bardzo dobrymi występami skutecznie przyczynił się do awansu swojej(...)
14
W niedzielę 17 września, w rewanżowym meczu finałowym 2. Ligi Żużlowej zespół Hawy Startu Gniezno podejmował na torze przy ul. Wrzesińskiej Speed Car Motor Lublin. Lublinianie przy(...)
21
W niedzielę o 16:00 odbędzie się decydujący mecz w 2. Lidze Żużlowej. GTM Start Gniezno podejmie Speed Car Motor Lublin w rewanżowym meczu finałowym najniższej klasy rozgrywkowej. (...)
0
Żużlowcy GTM Start Gniezno nie pozostawili złudzeń rywalom z Poznania. W rewanżowym spotkaniu półfinałowym 2. Ligi Żużlowej czerwono-czarni przed własną publicznością pokonali zdec(...)
0
Występ w trzeciej rundzie cyklu Speedway Best Pairs był dla Mirosława Jabłońskiego debiutem w tych prestiżowych zawodach. Zawodnik Boll Teamu wywalczył na swoim macierzystym torze (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com