Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki przedstawił skład narodowej drużyny na sezon 2024. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
CAR GWARANT START GNIEZNO - Wiadomości
0
eWinner Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Car Gwarant Start Gniezno w stosunku 55:35 w meczu 1 rundy eWinner 1.Ligi żużlowej. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
27
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedwa(...)
0
W Polsce trwa stan zagrożenia epidemicznego. W związku z tym GKSŻ zakazała treningów i sparingów a potem zdecydowała się także przełożyć inaugurację ligi. Menadżer Car Gwarant Star(...)
0
Poznaliśmy już datę XII edycji Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego. Zawody odbędą się 11 czerwca (czwartek) 2020 roku w Gnieźnie na stadionie przy ulicy Wrzesińskiej. (...)
0
,,Szczerze na wirażu" to cykl rozmów z żużlowcami, gdzie przed wywiadem, zawodnik otrzymuje quiz do rozwiązania pt. ,,Albo albo", a potem przechodzimy do rozmowy z samym zaintereso(...)
0
,,Szczerze na wirażu" to cykl rozmów z żużlowcami, gdzie przed wywiadem, zawodnik otrzymuje quiz do rozwiązania pt. ,,albo albo", a potem przechodzimy do rozmowy z samym zaintereso(...)
106
Karnety na mecze Car Gwarant Startu Gniezno na nadchodzący sezon, są już w sprzedaży. Oficjalnie można karnety nabywać w sekretariacie klubu od 25 listopada. Zarząd przygotował spe(...)
59
W dniu 7 grudnia, a więc dzień po Mikołajkach w Gnieźnie w Auli I Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się prezentacja zawodników, którzy w sezonie 2020 będą reprezentować barwy cz(...)
224
Timo Lahti dołączył do pierwszoligowego Startu Gniezno. Tym samym kompletowanie gnieźnieńskiego składu na przyszły rok powoli dobiega końca.(...)
109
Start Gniezno pozyskało do swojej przyszłorocznej kadry zawodnika na pozycję juniora. Tym nowym nabytkiem jest Marcel Studziński.(...)
1594
W pierwszej stolicy Polski mają zamiar iść drogą klubów ekstraligowych Falubazu Zielona Góra czy Fogo Unii Leszno i wystawić dwie drużyny w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Pols(...)
462
Damian Stalkowski zdecydował się, że w sezonie 2020 nadal będzie reprezentował barwy Car Gwarant Startu Gniezno. Będzie to jego czwarty sezon w barwach czerwono-czarnych. (...)
102
W najbliższych dniach poznamy rozstrzygnięcia turnieju o Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Wielkopolski.(...)
25
"Wszystko się kiedyś kończy... Mój czas w Starcie Gniezno również... Serdecznie dziękuję Klubowi za współpracę, Sponsorom za ogromną pomoc, a Kibicom za wspaniały doping" - taki wp(...)
112
Dzisiejszy dzień można by rzec był pełen wrażeń dla kibiców, sympatyków Car Gwarant Startu Gniezno. Drużyna z Pierwszej Stolicy Polski przedłużyła kontrakty z Oliverem Berntzonem, (...)
405
W finałowej rundzie cyklu TAURON Speedway Euro Championship na Stadionie Śląskim w Chorzowie kibice oglądali Juricę Pavlica, który zastąpił kontuzjowanego Nickiego Pedersena. Chorw(...)
0
W sobotę o godz. 16.00 na torze żużlowym w Gnieźnie przy ulicy Wrzesińskiej 25 rozpocznie się turniej kończący 25 lat startów Krzysztofa Jabłońskiego na torach żużlowych. Obsada wy(...)
9
Już w sobotę tj. 21 września o godz. 14.00 na torze przy ulicy Wrzesińskiej 25 w Gnieźnie dojdzie do turnieju, który jak można stwierdzić podsumuje sezon 2019 na torach Nice 1. Lig(...)
13
Gnieźnianie rozpoczęli już budowę składu na sezon 2020. Pierwszym żużlowcem, który zostaje w drużynie Car Gwarant Startu Gniezno jest Jurica Pavlic. Nie było by w tym nic dziwnego,(...)
311
Już 21 września o godzinie 14:00 w Gnieźnie odbędzie się Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej. Do rywalizacji stanie 15 najlepszych zawodników, sklasyfikowanych wedle średniej biegopunktow(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com