Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Janusz Kołodziej: Byliśmy nastawieni na mega ciężkie zawody
 23.09.2019 23:57
W niedziele Fogo Unia Leszno obroniła tytuł mistrza w Drużynowych Mistrzostwach Polski pokonując na swoim torze Betard Spartę Wrocław. Leszczyńskie Byki nie dały im najmniejszych złudzeń, od samego początku prowadzili, a już po 10. biegu było wiadomo, że obronili mistrzostwo.
Fogo Unia Leszno zakończyła spotkanie wynikiem 59:31 nie dając najmniejszych szans gościom - Byliśmy nastawieni na mega ciężkie zawody i że wynik będzie do siebie zbliżony. Na początku tak było, widać było, że będą to zawody cios za cios, nam się udało ich zadać więcej i wyzbierać więcej punktów i gdzieś tam się to układało.
 
Stadion im. Alfreda Smoczyka był cały zapełniony kibicami, którzy dopingowali swoją drużynę i liczyli na obronę mistrzostwa ze strony Fogo Unii Leszno. Janusz Kołodziej zapytany, czy to ich bardziej zmotywowało do takiej jazdy, czy jednak kolana im się uginają - Dokładają nam po prostu tego, że chcemy jeszcze lepiej. Kibice nam naprawdę dzisiaj dużo pomogli, więc pełne trybuny przy takim meczu to jest to coś niesamowitego, miło było przyjechać, jechać w tych zawodach i patrzeć, że kibice są cały czas z nami-odpowiada.
 
Przed trzecim biegiem nastąpiła przerwa, ponieważ kibice Betard Sparty Wrocław odpalili racę i zadymili cały stadion. Zawodnicy stali już pod taśma, ale decyzją arbitra mieli zjechać z toru, a na linie startu powrócili dopiero po przerwie - Nie powiem, przez to trzeba było walczyć z sobą, jesteś nastawiony na wyjazd, żeby to rozładować, a trzeba było to przetrzymać na parkingu, więc nie było łatwo pod tym względem.
 
Janusz Kołodziej był jedynym zawodnikiem, który w dwumeczy zdobył prawie komplet punktów - Nie myślę o tym, myślę o całokształcie drużyny. Wiadomo, że cieszę się z tego, że akurat w tym momencie dobrze mi poszło, ale najważniejsze jest, że wszyscy dobrze pojechaliśmy i to jest fajne.
Weronika Tomaszewska (za: informacje własne)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (111)
5 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
przeciez wy bedziecie z mijsca z niego korzytac i lidsey za szlauderbach wejdzie
ajak nie to szlauderbch muis brac sie z robote bo rywalizowac o mijesce w skladzie nie bedzie z pludra ale z lidseyem
pewnie tak. żeby nie zostać z tyłu pewnie wskoczy Jaimon ale nie mów że to wpłynie na lepszą jazdę szymona bo się popłaczę ze smiechu. nie przebije się nigdy. i tak samo może byłoby z dominikiem gdyby za niego mógł jezdzic jakis obco. a tak mamy może, powtarzam MOŻE, kolejnego IMŚJ. Miał gdzie jeżdzić z najlepszymi i się rozwinął.
  Lubię
  Nie lubię
5 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
A u was wychodzi? Za dwa lata będą Szlauderbach Pludra za trzy Pludra Sadurski. A potem Ścibak. Szkoli to Wawrów, Rybki, BTZ... A starszych to Bolo, Jankes, nie wiem kto w Rybniku. Ale większość jest robiona na sztukę
taka sama śpiewka była jak wiek juniora kończył musielak i pawlicki a dzisiaj mam najlepszą parę juniorów... nie martwię się o nasza szkółkę. określcie sie o co wam chodzi w tym obco. atrakcyjność ligi czy podniesienie poziomu polskich junirów. obie rzeczy razem nie mają szans
  Lubię
  Nie lubię
5 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
Marcin, napiszę praktycznie. Gdy zatrudniasz murarza, elektryka, hydraulika ..., to patrzysz na fachowość? Czy na pochodzenie?
na fachowość ale mam wyje*ane na rozwój tego fachu w polsce... jak chcemy dobrych polaków w lidze to muszą mieć gdzie jeżdzić i nie mówie tu o 2 czy nawet 1 lidze...
  Lubię
  Nie lubię
5 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
Przynajmniej młodzi muszą pracować ciezko a nie maja sklad bo jako jedyny potrafi się składac w luku
w zielonej jest teraz 3 juniorów. była rywalizacja. w unii 2 podstawowych i spokojnie można dokooptować kolejnych. w grudziądzu też 3. w gorzowie 3. rywalizacja teraz też jest. nie twierdze że każdy z nich będzie dobrym juniorem a później seniorem ale wprowadzenie obcokrajowca nie poprawi sytuacji. owszem atrakcyjność ligi w górę ale szkolenie padnie na pysk bo taki toruń np kupi sobie jednego dobrego młodego (jeden wystarczy żeby robić wynik casus sparty) w zielonej też obecni młodzi mieliby wylot a wszedłby kvech... jak chodzi o atrakcyjność to zgoda. ale nie czarujmy że poziom naszych młodych wzrośnie bo będzie rywalizacja. teraz też ona jest a przy obcokrajowcu mają wylot...
  Lubię
  Nie lubię
5 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
eee tam Studnia nie ma tego czegoś
Właśnie ma. Ale coś sie pogubił
  Lubię
  Nie lubię
5 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
eee tam Studnia nie ma tego czegoś
U nas za 2 lata chcą awansowac wtedy Grzelak i Szostak po 18 lat by mieli akurat na ekstra
  Lubię
  Nie lubię
5 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
studzinski fajnie jkaby trafil do nas
eee tam Studnia nie ma tego czegoś
  Lubię
  Nie lubię
5 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
Zielonogórski Klub Żużlowy SSA informuje, że wczoraj, 23 września, Adam Goliński, dotychczasowy prezes klubu, złożył rezygnację ze sprawowanej funkcji. Decyzją rady nadzorczej, na stanowisko prezesa ZKŻSSA powołany został Wojciech Domagała.

Właściciele, rada nadzorcza oraz zarząd klubu pragnie podziękować Adamowi Golińskiemu za okres pełnienia funkcji prezesa i życzy powodzenia w dalszej działalności zawodowej.
zaczęły się rozliczenia. Desant lesczyński do hybrydy wysłać. Dół drugiej ligi to faktyczny poziom Skóry-menago.
A kiedy u nas wywala Stacha? Zwalają winę na Bola, a jak Piotrek sie wqrwi to syna zabierze do Grudziądza, Gniezna czy Torunia
  Lubię
  Nie lubię
5 lat temu
Konto usunięte
W odpowiedzi na komentarz:
tulko kiedy tutaj o tym pisalimy juz xd
Jak tu leca wszystkie pomysly to nie ma sie co dziwic, ze i w gazetach pisza
  Lubię
  Nie lubię
5 lat temu
W odpowiedzi na komentarz:
Konto usunięte
To i Skora poleci :)
tulko kiedy tutaj o tym pisalimy juz xd
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2024 Zuzelend.com