Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Młody Holder tryumfował w Gillman
 23.11.2019 18:03
Indywidualne Mistrzostwa Oceanii

Jack Holder wygrał dzisiejszego popołudnia turniej  Indywidualne Mistrzostwa Oceanii – 2019 FIM Oceania Speedway Championship rozegrane w Gillman. Tuż za nim upaslowali się Jaimon Lidsey oraz Daniel Bewley. Jedyny z naszych reprezentantów, Szymon Szlauderbach z 6 punktami zajął 10. miejsce.

 

 

 

 

Wyniki:

1. Jack Holder (Australia) – (3,3,3,2,3,3,3) 20 – 1. miejsce w finale

2. Jaimon Lidsey (Australia) – (1,3,2,3,3,2,2) 16 – 2. miejsce w finale

3. Daniel Bewley (Wielka Brytania) – (1,2,3,3,3,3,1) 16 – 3. miejsce w finale

4. Jordan Stewart (Australia) – (3,2,2,3,2,2,u) 14 – upadek w finale

5. Justin Sedgmen (Australia) – (2,2,3,2,2,1) 12

6. Charles Wright (Wielka Brytania) – (0,3,3,3,2,0) 11

7. Ben Cook (Australia) – (3,1,1,2,1,1) 9

8. Robert Medson (Australia) – (2,1,1,1,3,0) 8

9. Zane Keleher (Australia) – (2,3,0,0,2) 7

10. Szymon Szlauderbach (Polska) – (3,1,d,1,1) 6

11. Ben Ernst (Niemcy) – (0,2,2,0,1) 5

12. Tom Brennan (Wielka Brytania) – (2,1,2,0,0) 5

13. Kyle Bickley (Wielka Brytania) – (1,0,1,1,0) 3

14. Dakota Ballantyne (Australia) – (2) 2

15. Emil Groendal (Dania) – (1,0,ns,-,1) 2

16. Brayden McGuinness (Australia) – (0,0,0,1,0) 1

17. Fraser Bowes (Australia) – (u,0,1,0,0) 1

 

Bieg po biegu:

1. Stewart, Keleher, Lidsey, Ernst

2. Cook, Medson, Groendal, McGuinness

3. Holder, Sedgmen, Bewley, Wright

4. Szlauderbach, Brennan, Bickley, Bowes (u)

5. Keleher, Bewley, Medson, Bowes

6. Holder, Stewart, Cook, Bickley

7. Lidsey, Sedgmen, Szlauderbach, Groendal

8. Wright, Ernst, Brennan, McGuinness

9. Sedgmen, Brennan, Cook, Keleher

10. Wright, Stewart, Medson, Szlauderbach (d)

11. Bewley, Lidsey, Bickley, McGuinness

12. Holder, Ernst, Bowes, Groendal

13. Wright, Ballantyne, Bickley, Keleher

14. Stewart, Sedgmen, McGuinness, Bowes

15. Lidsey, Holder, Medson, Brennan

16. Bewley, Cook, Szlauderbach, Ernst

17. Holder, Keleher, Szlauderbach, McGuinness

18. Bewley, Stewart, Groendal, Brennan

19. Lidsey, Wright, Cook, Bowes

20. Medson, Sedgmen, Ernst, Bickley

 

Bieg półfinałowy 1: Holder, Lidsey, Cook, Wright

Bieg półfinałowy 2:  Bewley, Stewart, Sedgmen, Medson

 

Bieg finałowy: Holder, Lidsey, Bewley, Stewart (u)

Michał Lewandowski (za: unia.leszno.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (47)
7 miesięcy temu
Bryan Douglas (Anioł) nie brał udziału..
  Lubię
  Nie lubię
7 miesięcy temu
Brawo...
  Lubię
  Nie lubię
7 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Jeszcze jeden , jeszcze jeden
po meczu
  Lubię
  Nie lubię
7 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
goooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllll
3-0
Jeszcze jeden , jeszcze jeden
  Lubię
  Nie lubię
7 miesięcy temu
Hejże ha, hejże ha,
Podzielimy równo,
Pogoni 3 punkty,
a dla Legi g..no
  Lubię
  Nie lubię
7 miesięcy temu
goooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllll
3-0
  Lubię
  Nie lubię
7 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
elana grala z blekitnymi
Widziałem. Błękitni to kiedyś był fc Kartoflakó
  Lubię
  Nie lubię
7 miesięcy temu
Karny dla Pogoni
  Lubię
  Nie lubię
7 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Tak. Bo Piast poegł w Poznaniu
elana grala z blekitnymi
  Lubię
  Nie lubię
7 miesięcy temu
W odpowiedzi na komentarz:
Trochę za ostro :) Norwegia i Austria to nie Gabon, a Kurzajewski by maks 116 poleciał :)
jo haha
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com