Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin (wypowiedzi)
 13.06.2020 22:34
Betard Sparta Wrocław odniosła pewne zwycięstwo nad Motorem Lublin w pierwszej kolejce PGE Ekstraligi, a spotkanie zakończyło się wynikiem 55:35. Najskuteczniejszym zawodnikiem w ekipie gospodarzy okazał się Gleb Chugunov, który na swoim koncie zapisał 12 punktów i bonus. Liderem gości był Mikkel Michelsen, który zawody zakończył z dorobkiem 10 punktów.

Dariusz Śledź (menadżer Betard Sparty Wrocław): Dobrze zaczęliśmy ten sezon, daje nam to wiatr w żagle. Wiemy, że niektóre rzeczy możemy poprawić. Przygotowujemy się do kolejnych spotkań, bo sezon się dopiero rozpoczął. Zwłaszcza ta pierwsza kolejka to będą niewiadome, bo nikt nie wie jak wygląda na tle rywali. My też tego nie wiedzieliśmy, ale jak się okazało nie wyglądało to źle, a nasze treningi były owocne.

 

Gleb Chugunov (zawodnik Betard Sparty Wrocław): Przegrałem z Jarosławem Hampelem i Grigorijem Łagutą i jestem z tego nie zadowolony. Tak naprawdę nie jest to zaskakujący wynik, bo dużo trenowaliśmy na torze Stadionu Olimpijskiego. Każda drużyna trenowała na swoim torze i doskonale musi wiedzieć co robić. Będziemy mieli teraz dwa spotkania wyjazdowe, będziemy przed nimi skoncentrowani. Mamy bardzo dobry sprzęt i będzie nam się lepiej nim dopasować do innych torów. Zobaczymy jak to wyjdzie, ale na pewno będziemy walczyć. Brakowało nam atmosfery na stadionie, ale chyba nie wpłynęło to na naszą jazdę. Nie odczułem specjalnie różnicy, mimo tego, że brakowało wrzawy na stadionie.

Dominika Bajer (za: inf. prasowa)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com