Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Smederna Eskilstuna
04.10.2022 - 19:00
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MOTOR LUBLIN - Wiadomości
176
Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego PGE Ekstraligi. Przedstawione w nim zostały kulisy meczu finałowego w Lublinie.(...)
101
Główna Komisja Sportu Żużlowego, wydała nowy komunikat. W tym komunikacie możemy dowiedzieć się o nowym terminie ostatniego finału Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.(...)
240
Motor Lublin wygrywając rewanżowy mecz finałowy z Moimi Bermudami Stalą Gorzów Wielkopolski 53:37 zdobył pierwszy w historii klubu tytuł drużynowego mistrza Polski na żużlu. "Zawod(...)
103
Stało się to, o czym spekulowało się od kilku tygodni. Prezes Motoru Lublin potwierdził, że Bartosz Zmarzlik będzie reprezentował barwy nowego Drużynowego Mistrza Polski w przyszły(...)
107
W niedzielę odbył się rewanżowy mecz finałowy w PGE Ekstralidze w którym Motor Lublin odrobił straty z pierwszego spotkania i po raz pierwszy w historii został Drużynowym Mistrzem(...)
108
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 53:37 i po raz pierwszy w histori sięgnął po tytuł Drużynowego Mistrza Polski.(...)
154
Kto Drużynowym Mistrzem Polski ? To chyba najczęściej pojawiające się pytanie w ostatnich dniach. Już w niedzielę o godz. 19.15 rozpocznie się spektakl, który wyłoni najlepszą druż(...)
105
W Lublinie poznamy mistrza Polski. Miejscowy Motor podejmie Moje Bermudy Stal Gorzów w wielkim finale PGE Ekstraligi. Co o drugim spotkaniu o złoty medal powiedzieli goście konfere(...)
107
Awizowane składy na finał Ekstraligi.(...)
0
Były zawodnik Motoru Lublin, Robert Jucha, który obecnie zajmuje się szkoleniem młodzieży w Lublinie opowiedział o zainteresowaniu szkółką żużlową, frekwencji przy Alejach Zygmunto(...)
20
W dniu dzisiejszym rozegrany został 3 finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Na torze w Lublinie gospodarze nie okazali się być gościnni i z 39 punktami na koncie odnieśli z(...)
46
Moje Bermudy Stal Gorzów wygrała z Motorem Lublin 51:39 w pierwszym meczu finałowym w PGE Ekstraklasie. Gospodarze wygrali dzięki kapitalnej końcówce i przystąpią do rewanżowego me(...)
88
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 51:39 w pierwszym meczu finałowym PGE Ekstraligi. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
250
Jarosław Hampel, podjął decyzję co do swojej przyszłości. Wychowanek Polonii Piła, w 2023 roku dalej będzie startował w barwach Motoru Lublin.(...)
121
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 54:36 i to Lublinianie wystąpią w finale PGE Ekstraligi.(...)
103
Apator Toruń pokonał na własnym stadionie Motor Lublin 50:40 w 1. półfinałowym spotkaniu PGE Ekstraligi. Cichym bohaterem meczu był wychowanek toruńskiego klubu, Mateusz Affelt, kt(...)
101
Główny faworyt do złotego medalu PGE Ekstraligi, zespół Motoru Lublin uległ w pierwszym meczu półfinałowym na wyjeździe z For Nature Solutions Apator Toruń 50:40.(...)
131
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
62
W najnowszym komunikacie PGE Ekstraligi poinformowano o nowej dacie pierwszego meczu o 3. miejsce. Drużyny o brązowy medal DMP zmierzą się 11 września. Bez zmian pozostaje termin p(...)
333
Młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa triumfowali w 1 finale DMPJ rozgrywanym na torze w Ostrowie. Drugie miejsce wywalczyli juniorzy Motoru Lublin, zaś trzecie miejsce przypadło mło(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com