Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Krystian Pieszczek gościem w GKM - ie
 05.08.2020 13:33
MRGARDEN GKM Grudziądz nie może być zadowolony z wyników swoich krajowych liderów co przeradza się na obecną sytuacje w tabeli ligowej. Klub miał w założeniu włączyć się do walki o play – off. Na ten moment zajmują szóste miejsce ze stratą 5 punktów do częstochowskich „Lwów”, które zajmują ostatnie miejsce gwarantujące udział we fazie finałowej.

Włodarze GKM – u poczynili analizy słabszej postawy zespołu. Najwięcej pretensji można mieć do dyspozycji Przemysława Pawlickiego. Słabo także spisuje się Krzysztof Buczkowski. Stąd też postanowiono skorzystać z zapisu „gościa” i na tej mcy właśnie porozumiano się z Krystianem Pieszczkiem, na co dzień występującym w I – ligowym Wybrzeżu Gdańsk.

 

Podpisaliśmy dziś umowę na starty Krystiana Pieszczka w naszej drużynie. Słabe wyniki polskich seniorów wymusiły na nas poszukanie zawodnika, który mógłby pomóc nam w dalszej części sezonu. Krystian jest w dobrej dyspozycji, co potwierdzają jego wyniki na pierwszoligowych torach. Będzie do dyspozycji trenera Roberta Kempińskiego już w piątek i zadebiutuje w meczu w Rybniku. Jednocześnie chciałbym podkreślić, że nie skreślamy naszych krajowych zawodników i cały czas wierzymy w odbudowę ich formy – poinformował prezes GKM S.A. Marcin Murawski.

Michał Lewandowski (za: strony klubowe)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com