Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Pawełek zastąpi Magica w Dacarnie
 04.09.2020 16:38
Dacarna Malilla dokonała zmiany w swojej kadrze. We wtorek kończy się okienko transferowe i władze klubu nie mogąc dłużej czekać postanowili dokonać roszady. Miejsce Macieja Janowskiego zajmie Paweł Przedpełski.

Nie wszyscy zawodnicy mieli podpisane kontrakty z uwagi na zmiany w sezonie żużlowym. Jednym z nich był Maciej Janowski, który widniał w kadrze od początku sezonu ale zawodnikiem nie był. Obie strony po prostu się nie porozumiały. Z uwagi na to, że czas nagli a sezon żużlowy w Szwecji w pełni się rozkręca trzeba było pomyśleć o wzmocnieniach. Tym ma być Paweł Przedpełski, który startował już w Malilli w 2018 roku.

 

Dacarna zajmuje obecnie 6. miejsce z 5 punktami. Peter Karlsson nie kryje radości z nowego transferu: To wspaniałe, że Paweł chce wrócić. Paweł jest bardzo dobrym zawodnikiem, który zawsze chce iść do przodu. Jest profesjonalny i łatwo dostępny. Można dużo dobrego o nim powiedzieć i ma za sobą również dobry sezon. Dzięki temu, że podpisaliśmy kontrakt z Pawłem mamy ośmioosobowy zespół gotowy do walki w końcówce sezonu o mistrzostwo Szwecji.

 

Skład Dacarny wygląda następująco: Oliver Berntzon, Jacob Thorssell, Hans Andersen, Joel Kling, Frederik Jakobsen, Matias Nielsen, Patryk Dudek, Paweł Przedpełski, Avon Van Dyck, Theo Johansson.

Michał Lewandowski (za: strony ligowe)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com