Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Dzisiaj o 18:30
Polecamy
W Bydgoszczy pojadą o utrzymanie (zapowiedź)
 08.09.2020 22:40
W czwartkowe popołudnie w zaległym meczu 9. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej zmierzą się drużyny okupujące dwa ostatnie miejsca w tabeli. Do Bydgoszczy przyjadą goście z Łotwy.

Mecz o utrzymanie, bo tak najlepiej by było rozpocząć zapowiedź tego spotkania. Gospodarze wzmocnieni Troyem Batchelorem, który już miał okazję zadebiutować w barwach bydgoszczan w meczu z Toruniem. Drużyna z Daugavpills natchniona zwycięstwem u siebie z Gnieznem pokazała, że do utrzymania w eWinner 1. lidze niewiele brakuje. Podstawowym celem Lokomotivu  na to spotkanie jest punkt bonusowy. W pierwszym meczu na Łotwie to podopieczni Nikołaja Kokina wygrali 60:30. Czwartkowy mecz to ostatni dzwonek na powrót do gry drużyny znad Brdy. Porażka w tym spotkaniu spowoduje, że podopieczni Jerzego Kanclerza znajdą się jedną nogą w 2 lidze. Kto zwycięży w tym meczu, kto zdobędzie punkt bonusowy, o tym dowiemy się w czwartek. Początek rywalizacji o godzinie 16:30.

 

Awizowane składy:

 

Lokomotiv Daugavpils:
1. Pontus Aspgren
2. Jewgienij Kostygow
3. Kjastas Puodżuks
4. Daniił Kołodinski
5. Andriej Kudriaszow
6. Oleg Michajłow
7. Francis Gusts

 

Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
9. Kai Huckenebck
10. Troy Batchelor
11. Kamil Brzozowski
12.
13. Dimitri Berge
14. Nikodem Bartoch
15. Tomasz Orwat

 

Sędzią spotkania będzie pan Ryszard Bryła, komisarzem toru p. Arkadiusz Kalwasiński, a przewodniczącym Jury p. Zbigniew Fiałkowski.

 

Opracowanie: Marcin Marchel

Marcin Góreczny (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com