Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Leszczynianie oraz rawiczanie zadowoleni z pierwszego treningu
 04.03.2021 12:43
Zawodnicy Fogo Unii Leszno oraz Metalika Recycling Kolejarza Rawicz w czwartkowe popołudnie odbyli pierwszy w tym roku trening na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka. Zawodnicy nie kryli radości z wyjazdu na tor.

W sezonie 2021 Damian Baliński będzie pełnił podwójną rolę. Poza starami w Metalika Recycling Kolejarzu Rawicz będzie również członkiem sztabu szkoleniowego Fogo Unii Leszno - Nic nie zmieniło się, ciągle mnie to kręci. Wspaniale jest wsiąść na motocykl po tak długiej przerwie.

 

- Wrażenia? Bardzo fajne. Piękna pogoda a tor super. Pan Janek Choroś przygotował nawierzchnię znakomicieNic tylko jeździć i korzystać z tego co mamy – przyznał po sesji treningowej Szymon Szlauderbach.

 

Kacper Pludra po treningu wspominał ubiegłoroczny finał PGE Ekstraligi - Gdy wyjechałem na tor i stanąłem na starcie od razu przypomniał mi się ubiegłoroczny finał PGE Ekstraligi i mój wygrany wyścig. Chciałbym, aby w tym sezonie było takich biegów więcej. Tor jest przygotowany idealnie, lepszego nie mogliśmy sobie wymarzyć. Zachowuje się jak w środku sezonu.

Dominika Bajer (za: leszno24.pl, elka.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com