Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DAMIAN BALINSKI - Wiadomości
0
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na wyjeździe Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 44:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Budmax-Stal Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
256
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na wyjeździe Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 38:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
296
44-latek, Damian Baliński nie zamierza zrezygnować z jazdy na żużlu i w sezonie 2022 nadal reprezentować będzie barwy Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz.(...)
0
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w sobotnie popołudnie o ligowe punkty powalczy w wyjazdowym spotkaniu z OK Bedmet Kolejarzem Opole. Będzie to pojedynek dwóch niepokonanych ekip (...)
125
Damian Baliński w sezonie 2021 będzie pełnił dwie funkcję. Poza startami w Metalika Recycling Kolejarzu Rawicz będzie również wraz z Romanem Jankowskim zajmował się szkoleniem młod(...)
0
Zawodnicy Fogo Unii Leszno oraz Metalika Recycling Kolejarza Rawicz w czwartkowe popołudnie odbyli pierwszy w tym roku trening na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka. Zawodnicy nie(...)
474
Fogo Unia Leszno poinformowała, że do sztabu szkoleniowego Drużynowych Mistrzów Polski dołączył Damian Baliński. Wychowanek leszczynian niemal całą karierę reprezentował barwy klub(...)
0
Na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu odbył się jeden z pierwszych treningów żużlowych w tym roku. Zawodnicy trenowali również w Opolu.(...)
54
W minioną sobotę Stainer Unia Kolejarz Rawicz podejmował na swoim torze Wilki Krosno. Spotkanie zakończyło się przegraną dla gospodarzy 54-36. Zdecydowanie to spotkanie do udan(...)
0
Stainer Unia Kolejarz Rawicz w sobotnie popołudnie na stadionie im. Florian Kapały podejmował drużynę ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz. Spotkanie rozstrzygnęło się w ostatnim biegu, a n(...)
24
Damian Baliński w niedzielne popołudnie wziął udział w 69. Memoriale im. Alfreda Smoczyka. Wychowanek Fogo Unii Leszno startujący w barwach drużyny z Rawicza z dorobkiem pięciu ocz(...)
117
Damian Baliński przez dwadzieścia lat startował w barwach Fogo Unii Leszno i stał się ikona leszczyńskiego klubu. Wychowanek Drużynowych Mistrzów Polski w 2014 roku zdecydował się (...)
880
Damian Baliński podczas sobotniego pojedynku pomiędzy Stainer Unią Kolejarzem Rawicz i Stalą Rzeszów wywalczył dziesięć oczek, a gospodarze ulegli drużynie przyjezdnej w stosunku 4(...)
0
Drużyna Stainer Unii Kolejarza Rawicz pokonała na stadionie im. Floriana Kapały zespół Polonii Bydgoszcz, a spotkanie zakończyło się wynikiem 62:28. Najlepiej punktującym zawodniki(...)
102
Damian Baliński po trzyletniej przerwie wraca do macierzystego klubu. Wychowanek leszczyńskiej Unii ostatnie trzy lata spędził w zespole z Rybnika.(...)
124
Damian Baliński ogłosił, że w nadchodzącym sezonie nie będzie bronił barw ROW-u Rybnik. Na chwilę obecną nie wiadomo, w jakim klubie wyląduje doświadczony „Bally".(...)
87
Dackarna Malilla bez większych problemów pokonała dzisiaj na własnym torze Piraternę Motala 59:31. W zespole gospodarzy Patryk Dudek zdobył 9 punktów plus trzy bonusy, zaś Maciej J(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie podjęła na własnym torze zespół ROW-u Rybnik. Miejscowi zawodnicy wygrali spotkanie inkasując nie tylko punkty za ligowe zwycięstwo, ale ró(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com