Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Peterborough Phanters
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Polecamy
Kacper Woryna wygrywa Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gdańsku! (wyniki)
 25.05.2022 20:25
Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gdańsku wygrał Kacper Woryna. Do turnieju o miano najlepszego żużlowca w Polsce awans wywalczyło ośmiu zawodników plus zawodnik rezerwowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki
1. Kacper Woryna (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) (3, 3, 3, 3, 0) 12
2. Bartosz Smektała (zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa) (3, 3, 3, w, 2) 11
3. Krzysztof Kasprzak (ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz) (1, 2, 3, 2, 3) 11

4. Przemysław Pawlicki (ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz) (2, 2, 1, 3, 3) 11

5. Tobiasz Musielak (Cellfast Wilki Krosno) (3, 1, 3, 1, 2) 10

6. Jarosław Hampel (Motor Lublin) (1, 3, 0, 2, 3) 9
7. Jakub Jamróg (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) (1, 3, 1, 3, 1) 9
8. Grzegorz Zengota (ROW Rybnik) (0, 2, 2, 3, 2) 9

*****************************************************

9. Mateusz Cierniak (Motor Lublin) (2, 1, 2, 0, 3, 3) 8+3

*******************************************************

10. Krzysztof Buczkowski (Stelmet Falubaz Zielona Góra) (2, 0, 2, 2, 2, 2) 8+2

11. Mateusz Szczepaniak (Cellfast Wilki Krosno) (2, 0, 1, 2, 1) 6
12. Rafał Karczmarz (Cellfast Wilki Krosno) (3, 1, 0, 0, d) 4
13. Marcin Nowak (Orzeł Łódź) (0, 2, 0, 1, 1) 4
14. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) (1, t, 2, w, 1) 4
15. Ernest Koza (Aforti Start Gniezno) (0, 1, 1, 1, 0) 3
16. Gleb Chugunov (Betard Sparta Wrocław) (d, 0, d, 0) 0
17. Wiktor Jasiński (Moje Bermudy Stal Gorzów) (0) 0
18. Mateusz Tonder (Stelmet Falubaz Zielona Góra) (0) 0


Bieg po biegu
1. Rafał Karczmarz, Mateusz Szczepaniak, Jarosław Hampel, Ernest Koza 
2. Bartosz Smektała, Krzysztof Buczkowski, Piotr Pawlicki, Grzegorz Zengota 
3. Tobiasz Musielak, Przemysław Pawlicki, Krzysztof Kasprzak, Marcin Nowak 
4. Kacper Woryna, Mateusz Cierniak, Jakub Jamróg, Gleb Chugunov 
5. Kacper Woryna, Marcin Nowak, Ernest Koza, Wiktor Jasiński 
6. Jarosław Hampel, Przemysław Pawlicki, Mateusz Cierniak, Krzysztof Buczkowski 
7. Jakub Jamróg, Grzegorz Zengota, Tobiasz Musielak, Mateusz Szczepaniak 
8. Bartosz Smektała, Krzysztof Kasprzak, Rafał Karczmarz, Gleb Chugunov 
9. Tobiasz Musielak, Krzysztof Buczkowski, Ernest Koza, Mateusz Tonder 
10. Krzysztof Kasprzak, Piotr Pawlicki, Jakub Jamróg, Jarosław Hampel 
11. Bartosz Smektała, Mateusz Cierniak, Mateusz Szczepaniak, Marcin Nowak 
12. Kacper Woryna, Grzegorz Zengota, Przemysław Pawlicki, Rafał Karczmarz 
13. Grzegorz Zengota, Krzysztof Kasprzak, Ernest Koza, Mateusz Cierniak 
14. Kacper Woryna, Jarosław Hampel, Tobiasz Musielak, Bartosz Smektała 
15. Przemysław Pawlicki, Mateusz Szczepaniak, Piotr Pawlicki, Gleb Chugunov 
16. Jakub Jamróg, Krzysztof Buczkowski, Marcin Nowak, Rafał Karczmarz 
17. Przemysław Pawlicki, Bartosz Smektała, Jakub Jamróg, Ernest Koza 
18. Jarosław Hampel, Grzegorz Zengota, Marcin Nowak, Gleb Chugunov 
19. Krzysztof Kasprzak, Krzysztof Buczkowski, Mateusz Szczepaniak, Kacper Woryna 
20. Mateusz Cierniak, Tobiasz Musielak, Piotr Pawlicki, Rafał Karczmarz
21. Mateusz Cierniak, Krzysztof Buczkowski 


Pełny raport z turnieju - Kliknij

Bot Zuzelend.com (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com