Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe eWinner Apator Toruń w stosunku 36:54. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PRZEMYSLAW PAWLICKI - Wiadomości
0
Przemysław Pawlicki, zawodnik ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa COVID-19. W związku z tym Klub i Ekstraliga Żużlowa sp. z o. o. (...)
107
Dla grudziądzkiego GKM – u sezon się zakończył. Może zatem w spokoju budować kadrę na przyszły sezon. Dziś klub poinformował, że ich barw nadal bronić będzie Przemysław Pawlicki, k(...)
1
2 lata temu
W Grudziądzu parafowano dwa kontrakty seniorskie. (...)
107
Bardzo duże perturbacje przeżywa w tym roku turniej o Złoty Kask. (...)
2
Za nami dziesiąta, jubileuszowa edycja turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza. Zawody zakończyły się zwycięstwem duetu stworzonego przez Norberta Kościucha i Michała Grucha(...)
2
Niezwykle emocjonujące spotkanie rozegrane zostało na torze w Vetlandzie. Miejscowy Vetlanda Speedway uległ Smedernie Eskilsyuna 44:45. W dwumeczu również lepszą okazała się ekipa (...)
145
Grzegorz Walasek, Bjarne Pedersen i Bartosz Smektała, ta trójka żużlowców zajęła miejsca na podium podczas 66. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Już 1 wrze(...)
0
Ostrowiski klub przygotował gratkę dla miejscowych kibiców. W najbliższą niedzielę zorganizują 67. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Poznaliśmy nazwiska zaw(...)
3
MrGarden GKM Grudziądz zakomunikował, iż Przemysław Pawlicki w przyszłym sezonie nadal będzie bronił jego barw.(...)
102
Przemysław Pawlicki został triumfatorem dzisiejszego 11 Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego rozgrywanego na torze w Gnieźnie. Drugie miejsce przypadło Kacprowi Gomólskiemu, zaś na(...)
0
Zwycięzcą ćwierćfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywanych na torze w Opolu został Dominik Kubera. Za nim uplasowali się Przemysław Pawlicki oraz Hubert Łęgowik.(...)
574
W Grudziądzu było czuć głód żużla. Karnety sprzedawały się szybko, bilety także znikały z kas. Kibice bardzo chcieli usłyszeć ryk silników na stadionie przy ulicy Hallera 4. I stał(...)
190
W niedzielny wieczór odbył się XVI Memoriał Edwarda Jancarza, którego zwycięzcą został Przemysław Pawlicki, który po zawodach tak skomentował swój występ. (...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XVI Memoriał Edwarda Jancarza. Zwycięzcą turnieju został Przemysław Pawlicki. Za nim uplasowali się Bartosz Zmarzlik oraz Kacper Woryna.(...)
18
Przed tym sezonem Przemysław Pawlicki zamienił Gorzów na Grudziądz. Z GKM – em udało mu się utrzymać w PGE Ekstralidze będąc jednym z liderów zespołu. W tym samym czasie na arenie (...)
31
Po trzech sezonach spędzonych w Masarnie Avesta, Przemysław Pawlicki powraca do Smederny Eskilstuna.(...)
59
Polscy kibice czekają na tytuł Indywidualnego Mistrza Świata już osiem lat. W 2010 roku Tomasz Gollob wywalczył złoty medal spełniając marzenie swoje i wielu fanów. Teraz rywalizac(...)
132
Ale kogo zobaczymy pod nr 13?(...)
66
Około 2 500 publiczność przybyła w sobotnie popołudnie na Hallera 4 w Grudziądzu. (...)
3
Fajfer broni Korony.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com