Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Piotr Baron: Staraliśmy się stworzyć widowisko
 20.06.2022 12:55
Fogo Unia Leszno osłabiona brakiem Piotr Pawlickiego oraz Janusz Kołodzieja walczyła w dziewiątej rundzie PGE Ekstraligi przeciwko For Nature Solutions Apator Toruń. Spotkanie na MotoArenie wygrali gospodarze, którzy wywalczyli dodatkowo punkt bonusowy.

Piotr Baron po spotkaniu przyznał, że mecz w Toruniu był ciężkim pojedynkiem, a w składzie brakowało dwóch podstawowych zawodników Janusz Kołodzieja oraz Piotr Pawlickiego - Mecz był bardzo ciężki co było widać. Starliśmy się mimo wszystko stworzyć widowisko, ale nie dało się tego bronić cały mecz. Brakowało nam przede wszystkim punktów Davida Bellego, bo szukał dzisiaj bardzo dużo. Taki jest żużel i to zdecydowanie nie był dzień Davida Bellego.

 

Przy braku Pawlickiego i Kołodzieja cenne punkty zdobywali Jaimon Lidsey oraz Jason Doyle - Mam nadzieję, że dzisiaj nastąpiło odrodzenie Jasona Doyle, wywalczył dzisiaj siedemnaście punktów. Z Jaosnem Doyle jest tak, że na pewno umie jeździć i jeżeli sprzęt ma na odpowiednim poziomie to robi adekwatne do tego punkty. Najwidoczniej sprzęt który dzisiaj wyciągnął idealnie mu pasował. Jaimon Lidsey już któryś mecz jedzie bardzo dobrze. Wykorzystaliśmy maksymalnie ile się dało Jaosna Doyle i Jaimona Lidseya. Mieliśmy braki i nadal je mamy, przed meczem już wiedzieliśmy, że przyjedziemy tu osłabieni. Mimo osłabienia staraliśmy  się pokazać z jak najlepszej strony. Najważniejsze jest to, że pomimo osłabienie drużyna walczyła - skomentował Piotr Baron.

Dominika Bajer (za: youtube.com/KSTorun)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com