Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
JAKUB KRAWCZYK - Wiadomości
4
71 edycja turnieju o Łańcuch Herbowy miasta Ostrowa Wielkopolskiego padła łupem Jakuba Miśkowiaka, drugie miejsce zajął Jakub Krawczyk a trzecie Bartosz Smektała.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Brązowy Kask - Gorzów Wlkp.. Zwycięzcą turnieju został Wiktor Przyjemski. Za nim uplasowali się Oskar Paluch oraz Damian Ratajcz(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig finał Srebrnego Kasku na torze SGP Arena w Częstochowie. Zwycięzcą turnieju został Bartłomiej Kowalski. Za nim uplasowali się Damian R(...)
0
Pontus Aspgren, podpisał kontrakt na starty w Allsvenskan, w barwach Ornany Mariestad. Szwed powraca do drużyny po kilku latach przerwy.(...)
108
Już 9 Października, zakończy się sezon żużlowy w Ostrowie Wielkopolskim. Zawodnicy powalczą w Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Znamy już dziewięciu uczest(...)
142
W sobotę o 15:00 w węgierskim Nagyhalasz odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. (...)
161
ZOOleszcz GKM Grudziądz pokonał na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Żarnovica będzie gościła młodych zawodników z Europy. Będą Oni walczyć o pięć miejsc premiujących awansem do finału, który odbędzie się w Węgierskim Nagyhalasz.(...)
31
Ostatnia kolejka U24 Ekstraligi przyniosła nie tylko wiele emocji, ale również wiele fatalnych wypadków młodych żużlowców.(...)
29
Motor Lublin, przegrał na własnym torze z Arged Malesa Ostrów w stosunku 40:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Stal Gorzów pokonał(a) na torze w Ostrowie, Arged Malesa Ostrów w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
266
Duża ulewa wraz z burzą jaką rozpętała się nad Tarnowem nie pozwoliła na dokończenie finału o Brązowy Kask. Sędzia zawodów zmuszony został do przerwania finału po biegu 12. Na ten (...)
101
Arged Malesa Ostrów pewnie pokonała na własnym obiekcie Motor Lublin w stosunku 52-37, tym samym drużyna prowadzona przez Kamila Brzozowskiego pozostaje niepokonana w lidze.(...)
0
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)