Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Uraz Wiktora Rafalskiego tuż po transferze do Wybrzeża
 11.08.2022 10:07
Wiktor Rafalski już w pierwszej serii startów zakończył rywalizację w turnieju Zaplecza Kadry Juniorów w Rybniku. Ledwie kilka godzin po tym jak zostało ogłoszone wypożyczenie młodzieżowca z ZOOleszcz GKM Grudziądz do Wybrzeża Gdańsk, uczestniczył on w wypadku. Prosto ze stadionu zawodnik został odwieziony do szpitala.

16-letni zawodnik został wypożyczony do końca sezonu z ZOOleszcz GKM Grudziądz do Zdunek Wybrzeża Gdańsk. W czerwono-biało-niebieskich barwach miał zadebiutować w piątek w Bydgoszczy w rewanżowym meczu ćwierćfinału eWinner 1. Ligi Żużlowej (początek o godz. 18).

 

Niestety, podczas turnieju w ramach Zaplecza Kadry Juniorów w Rybniku Rafalski, który dzień wcześniej zdobył 8 pkt i zajął 6. miejsce podczas turnieju Zaplecza Kadry Juniorów w Krośnie, upadł na tor już w pierwszym swoim starcie Już w pierwszym podejściu na tor upadł Rafalski po kontakcie z Szopą. W powtórce na tor upadli Rafalski, Szopa oraz Oskar Hurysz.

 

- Najbardziej ucierpiał Rafalski, który plecami uderzył o bandę, a następnie wpadły w niego dwa motocykle. Zawodnik został odwieziony do szpitala, a następnie podjął decyzję o udaniu się do domu. Uskarża się na ból w kolanie i w czwartek przejdzie szczegółowe badania -czytamy w komunikacie klubu.

Sebastian Krauz (za: Wybrzeże Gdańsk)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com