Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Bartłomiej Kowalski: Pokonać Nickiego Pedersena na trasie to bardzo fajne uczucie
 12.06.2023 19:55
Piątkowy wieczór we Wrocławiu zakończył się ulewnymi opadami deszczu i zwycięstwem gospodarzy - Betard Sparty Wrocław z Zooleszcz GKM -em Grudziądz 31: 23.

W zawodach tych doskonale radził sobie junior gospodarzy Bartłomiej Kowalski. Zwyciężył on w biegu juniorskim. W drugim swoim starcie, czyli w biegu 6 Bartłomiej pokonał na dystansie trzykrotnego mistrza świata Nickiego Pedersena. Po zawodach zapytaliśmy juniora jakie towarzyszyły mu emocje - Pokonać Nickiego Pedersena na trasie to bardzo fajne uczucie. Będę je pamiętał cały czas. Odhaczam sobie jak uda mi się wygrać bieg  z jakimiś dobrymi zawodnikami czy mistrzami.  

 

Całe zawody Kowalski skomentował następująco - Ja jestem bardzo zadowolony z mojego występu. Co prawda miałem tylko dwa biegi i czekałem na ten trzeci ale pogoda pokrzyżowała nam plany. Dzisiaj byłem zadowolony. Mimo deszczu i nieplanowanych sytuacji udało nam się, a przynajmniej mi, trafić od początku z ustawieniami. Po moim pierwszym biegu wprowadziliśmy lekką poprawkę, motor ciągnął a ja mogłem walczyć z najlepszymi- zakończył. 

Karolina Swora (za: informacja własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com