Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Internetowy Konkurs ?Powrót Legendy?
 03.01.2012 11:46
Rok 2011 to czas jubileuszy rzeszowskiego żużla. Przecież dokładnie 60 lat temu powstała sekcja żużlowa przy klubie ZKS ?Stal?. Pół wieku mija od złotego sezonu, kiedy to ?stalowcy? po raz drugi i ostatni do tej pory zdobyli Drużynowe Mistrzostwo Polski.

Pół wieku temu Florian Kapała był indywidualnym mistrzem kraju, wygrał pierwszą, historyczną edycję Złotego Kasku, jeździł w finale Indywidualnych Mistrzostw Świata, a przede wszystkim był kapitanem narodowej drużyny, która we Wrocławiu wywalczyła złoto w Drużynowych Mistrzostwach Świata, pierwszy medal polskiego żużla na międzynarodowej arenie.

 

 50 lat po tamtych wspaniałych wydarzeniach nasza drużyna znowu jeździć będzie wśród najlepszych polskich drużyn. W związku z tym Speedway Stal Rzeszów proponuje Kibicom konkurs który polega na wytypowaniu na oficjalnej stronie internetowej klubu- rzeszowskiej Drużyny Marzeń. Siedmiu wspaniałych spośród wielu, którzy na przestrzeni 60 lat reprezentowali barwy zespołu ze stolicy Podkarpacia.

 

Organizatorzy proszą  o zaznaczenie siedmiu nazwisk z proponowanej  listy 60 zawodników. Są na niej żużlowcy, którzy przez wiele lat jeździli w Rzeszowie, są i tacy, którzy byli zawodnikami Stali krócej, ale zaznaczyli mocno swoją obecność. Szczegółowe informacje na temat zasad konkursu, jego terminu, rozstrzygnięcia oraz nagród znajdą się w Regulaminie na stronie www.stal.rzeszow.pl w najbliższy czwartek 23 grudnia. A zatem gorąco zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie. Poczujmy „Powrót Legendy”.

0 (za: inf. pras.)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com