Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Zapraszamy na koncert charytatywny "Daj piątaka na dzieciaka"
 17.02.2011 11:38
Serdecznie zapraszamy na KONCERT CHARYTATYWNY "DAJ PIĄTAKA NA DZIECIAKA" organizowany przez Młodych Demokratów w bydgoskim klubie KUBRYK dnia 3 marca 2011r. Początek o godzinie 19. Podczas imprezy, licytowane będą różne przedmioty m.in. należące do mistrza świata na żużlu Tomasza Golloba.

 

Koncert organizowany jest przy współpracy z fundacją MAM MARZENIE. Celem wydarzenia jest spełnienie marzenia ciężko chorych dzieci. W zeszłym roku, dzięki nam spełniło się marzenie Wiktora. W tym roku spełniamy marzenie chorej MARYSI o lustrzance cyfrowej.

 

Marysia choruje na nowotwór mózgu. Ważne jest dla niej uchwycenie pięknych, wyjątkowych momentów życia, co oczywiście pomaga jej zapomnieć o ciężkiej chorobie i trudnym leczeniu. Chce się rozwijać i kształcić. Uwielbia fotografować i marzy jej się aparat fotograficzny.

 

3 marca w Kubryku „Pod Pokładem” – dla Marysi zagrają: SielSKA Banau Świeżo Malowane GeeSista.

 

Przy okazji koncertu odbędzie się loteria oraz licytacja wielu przedmiotów należących między innymi do Premiera Donalda Tuska, Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego, Posła do Parlamentu Europejskiego Tadeusza Zwiefkę, Posła na Sejm Pawła Olszewskiego, Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego, Żużlowca Tomasza Golloba i innych.

 

Pieniądze zebrane z wejściówek ( 5zł), loterii i licytacji przeznaczone zostaną na spełnienie marzenia Marysi. Patronat na imprezą objął Prezydent miasta Bydgoszczy Rafał Bruski i przewodniczący Rady Miasta Bydgoszczy Roman Jasiakiewicz.

 

0 (za: inf. pras.)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com