Oświadczenie Kolejarza Rawicz - "Niedźwiadki" przepraszają
 31.05.2011 19:50
W sobotę polska reprezentacja juniorów walczyła o awans do finału DMŚJ w Rawiczu. Jak wiadomo, awansu tego nie uzyskała, a szkoleniowiec biało-czerwonych stwierdził, że winien jest temu tamtejszy tor, który jego zawodnikom "nie leży". Dziś zarząd Kolejarza wydał oświadczenie w tej sprawie.

Szanowni Państwo, Drodzy Kibice!

W sobotę 28 maja br, podczas półfinału Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów, rozegranego na naszym torze, drużyna Polski zdobyła tylko 54 punkty i zajęła drugie miejsce.

Jest nam przykro, że tak się stało. Podobnie jak wszyscy polscy kibice chcieliśmy, aby młodzi polscy zawodnicy awansowali do finału tych rozgrywek. W związku z powyższym pragniemy przeprosić za to, że ekipa pod dowództwem pana trenera Marka Cieślaka nie zwyciężyła w tych zawodach.

Po za tym:
- przepraszamy, za to, że półfinał DMŚJ odbył się w Rawiczu
- przepraszamy, że nasz tor nie odpowiada Polakom
- przepraszamy za to, że nikt po za nami nie wyraził zainteresowania organizacją tej imprezy
- przepraszamy, że w 2008 roku Polska nie zdobyła złotego medalu w finale Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów rozegranego również na naszym mało znanym torze