Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Bilety na mecz ze Startem już w sprzedaży
 20.06.2011 11:38
Już w najbliższą niedzielę, 26 czerwca o godz: 18:00, dojdzie do niezwykle interesującego i arcyważnego dla układu pierwszoligowej tabeli spotkania, w który Polonia Bydgoszcz zmierzy się ze Startem Gniezno. Wzmocnieni Tai`em Woffindenem gnieźnianie, niesieni chwałą triumfu w Grudziądzu, będą chcieli odkuć się za porażkę z "Gryfami" na własnym torze i odrobić czteropunktową stratę.

 

 Zwycięstwo Polonii potwierdzi jej aspiracje do szybkiego powrotu do Speedway Ekstraligi i zapewni komfort przed rundą finałową.

Informujemy, że w sprzedaży są już bilety na hit XI kolejki DM I Ligi. Można je kupować w kasie klubowej od poniedziałku do środy w godzinach 11-16, w piątek (kasy przed Trybuną Główną) w godzinach 13-18 oraz w sobotę w kasie klubowej od 10-14. W czwartek, z uwagi na Boże Ciało, kasy będą nieczynne. W dniu zawodów sprzedaż biletów zostanie uruchomiona o godzinie 14:00. Bramy stadionu zostaną otwarte o 16:00. Bilety można nabywać również poprzez internetowy system KUPBILET.pl (dostępny do środy).
 

CENY BILETÓW:

Sektor B – 18zł
Sektor A – 24zł
Trybuna Główna – 50zł
Bilet Młody Kibic (dziecko urodzone w 1999 roku i później) – na dedykowany Program Zawodów - 7zł.

0 (za: informacja prasowa)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2023 Zuzelend.com