Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Dzisiaj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ - Wiadomości
33
W związku z tym, że w najwyższej klasie rozgrywkowej tylko jeden piątkowy mecz, sympatycy czarnego sportu z pewnością skierują uwagę na eWinner 1. Ligę Żużlową. Kolejka nr 2 rozpoc(...)
106
13 lipca o godzinie 18:45 w Bydgoszczy odbędą się Indywidualne Mistrzostwa eWinner 1. Ligi Żużlowej. Do rywalizacji stanie 15 najlepszych zawodników, którzy uzyskali nominację na p(...)
1
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonała na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
27
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedwa(...)
58
Pierwsze wątpliwości zostały rozwiane. Toruńska MotoArena zainaugurowała turniej międzynarodowy, w którym piętnastka czołowych żużlowców Europy walczy o indywidualny czempionat na (...)
135
W zeszłym tygodniu, związany kontraktem "warszawskim" z Motorem Lublin, Dawid Lampart został wypożyczony do RzTŻ-u Rzeszów. W dniu dzisiejszym poinformowano, że 29-letni żużlowiec (...)
0
Wraz z poluzowaniem obostrzeń związanymi z limitem osób mogących wejść na trybuny pojawił się kolejny problem. Kto będzie tym szczęśliwcem, który będzie mógł na żywo oglądać spotka(...)
33
W związku z łagodzeniem obostrzeń sanitarnych i prawdopodobną możliwością wpuszczenia na stadion ograniczonej liczby kibiców, ŻKS Polonia Bydgoszcz SA wznawia sprzedaż karnetów na (...)
3
To będzie trudny sezon dla klubów żużlowej polskiej ligi. (...)
1
Obecna sytuacja gospodarcza stawia znak zapytania wokół budżetów klubów. Wiele zespołów już dziś martwi się jak zrównoważyć przychody i wydatki. Kryzys zdaje się omija Abramczyk Po(...)
123
Dla klubu z Bydgoszczy miało to być nowe otwarcie. Po spłaceniu długów, awansie i rozpoczętej modernizacji stadionu miało przyjść żużlowe święto, jakim byłyby derby z rywalem zza m(...)
1
Do rozpoczęcia żużlowych rozgrywek w dniu 12 czerwca powoli przygotowuje się Speedway Ekstraliga. Na podobny krok decydują się kluby startujące w niższych ligach z tym zastrzeżenie(...)
152
Poza torem niezwykle spokojny i cichy, lecz gdy tylko założy kask i wyjedzie na tor pokazuje swoje drugie oblicze. Kamil Brzozowski, bo o nim mowa, w ubiegłym sezonie czołowy zawod(...)
0
N łamach portalu pomorska.pl Jerzy Kanclerz odniósł się do obecnej sytuacji Polonii i żużlowego środowiska.(...)
0
Stan zagrożenia epidemicznego w Polsce skutkuje odwołanymi imprezami masowymi. Ludzie unikają kontakty do minimum aby zahamować rozprzestrzenianie się koronawirusa. Już teraz wiemy(...)
0
Nie odbędzie się zaplanowany na 28 marca Super Mecz pomiędzy Abramczyk Polonią Bydgoszcz i Fogo Unią Leszno. Klub z Bydgoszczy informuje, że do spotkania dojdzie w innym terminie.(...)
0
Zawodnicy Drużynowych Mistrzostw Polski do sezonu przygotowywali się w Hiszpanii, gdzie jeździli głównie na motocrossie. Fogo Unia Leszno na początku marca wyjedzie na tor, a pierw(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com