Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tragicznie rozpoczął się ten rok dla reprezentanta Niemiec, Kevina Woelberta. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ - Wiadomości
104
Potwierdziły się medialne przypuszczenia o tym, iż Daniel Jeleniewski zasili szeregi Abramczyk Polonii Bydgoszcz w obliczu fali kontuzji jaka przeszłą przez ich klub.(...)
240
Władze Abramczyk Polonii Bydgoszcz na łamach swojej strony internetowej podały nowe informacje dotyczące stanu zdrowia Grzegorza Zengoty i Davida Bellego.(...)
0
8 miesięcy temu
Do bardzo niebezpiecznego wypadku doszło w dzisiejszym meczu pomiędzy ROW - em Rybnik, a Abramczyk Polonią Bydgoszcz po którym Grzegorz Zengota i David Bellego zostali zabrani do s(...)
0
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 48:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
108
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
9 miesięcy temu
Po ponad czterech tygodniach od wypadku w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski na tor powraca Adrian Gała. Zawodnik Abramczyk Polonii Bydgoszcz we wpisie, na swoim profi(...)
112
ROW Rybnik pokonał(a) na wyjeździe Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1108
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 51:38 w zaległym spotkaniu 2 rundy eWINNER 1.lIGI ŻUŻLOWEJ. Prezentujemy Państwu wynik teg(...)
481
W zaległym meczu 1 rundy eWinner 1.Ligi żużlowej Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w stosunku 46:44. Prezentujemy Państw(...)
115
Zaległe spotkanie 1 rundy eWinner 1.Ligi żużlowej pomiędzy Abramczyk Polonia Bydgoszcz a Arged Malesa Ostrów Wlkp. został przesunięty z godziny 18:00 na godzinę 20:15.(...)
218
Po remisie z drużyną ROW - u Rybnik gdańszczanie tym razem odnieśli domowe zwycięstwo nad Abramczyk Polonią Bydgoszcz. (...)
2
Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Żużlowa sobota rozpocznie się od pojedynku gdańszczan z Polonią Bydgoszcz. Początek spotkania o godzinie 14:00.(...)
0
Borykająca się z problemami kadrowymi Abramczyk Polonia Bydgoszcz postanowiła sięgnąć po swojego wychowanka, Damiana Stalkowskiego i wypożyczyć go do końca sezonu z Aforti Start Gn(...)
0
10 miesięcy temu
22 kwietnia tą datę Adrian Gała nie zapisze do najszczęśliwszych dni swojej żużlowej kariery. Podczas 15 biegu zanotował bardzo groźnie wyglądający upadek w skutek, którego został (...)
442
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 54:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Inauguracyjny mecz sezonu 2021 w Bydgoszczy nie doszedł do skutku. Niestety zimowa aura pokonała żużlowców, którzy swoje spotkanie zmuszeni są przenieś na inny termin.(...)
103
W związku z tym, że mecz I kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wlkp. odbędzie się bez udziału publiczności, prezes ŻKS Polonia Bydgos(...)
310
Zawodnicy eWinnerApator Toruń zdecydowanie zrewanżowali się drużynie Abramczyk Polonia Bydgoszcz za porażkę w pierwszym meczu sparingowy. Dzisiaj toruńskie Anioły pokonały bydgoski(...)
357
Funkcję kapitana bydgoszczan w sezonie 2021 będzie pełnił popularny "Zengi". (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com