Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Masarna Speedway
vs
Piraterna Speedway
Wczoraj o 19:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ - Wiadomości
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Aforti Start Gniezno w stosunku 36:54. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
W niedzielne popołudnie Stelmet Falubaz Zielona Góra podjął na własnym torze zespół Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Zawodny zakończyły się zwycięstwem miejscowej drużyny w stosunku 48(...)
108
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
351
„Ciężki mecz – ciężki przeciwnik” – wypowiedzi po meczu Krosno – Bydgoszcz(...)
101
„Przed spotkaniem wzięlibyśmy remis w ciemno” – wypowiedzi po meczu Bydgoszcz – Rybnik(...)
117
ROW Rybnik zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Cellfast Wilki Krosno w stosunku 44:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
457
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Orzeł Łódź w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
108
Pierwsze spotkanie w sezonie nie ułożyło się po myśli Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Zespół prowadzony przez Krzysztofa Kanclerza przegrał w niemieckim Landshut 47:43. Mimo porażki, (...)
103
Abramczyk Polonia zaczęła sezon od porażki. Bydgoszczanie w pierwszej kolejce eWinner 1. Ligi musieli uznać wyższość beniaminka z Landshut. Gościom do końcowego sukcesu zabrakło pr(...)
102
Trans MF Landshut Devils w debiucie eWinner 1.Ligi żużlowej pokonał jednego z faworytów ligi, Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 47:43. (...)
101
Beniaminek PGE Ekstraligi Arged Malesa Ostrów pokonał na wyjeździe Abramczyk Polonię Bydgoszcz 37:38.(...)
104
Abramczyk Polonia Bydgoszcz konsekwentnie realizuje swój plan przygotowań przed pierwszym meczem eWinner 1. Ligi w niemieckim Landshut. Prezes Jerzy Kanclerz jest jak na razie opty(...)
101
Bank Pocztowy S.A. został sponsorem Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Umowa została podpisana na sezon 2022.(...)
108
Wiktor Przyjemski: Do PGE Ekstraligi chcę awansować z Abramczyk Polonią (...)
106
Znamy zawodników, którzy zastąpią Rosjan w Kryterium Asów.(...)
105
Bydgoszczanie zaprezentowali nowy kewlar na sezon 2022(...)
103
Jerzy Kanclerz - Wszystkie te decyzje podjąłem samodzielnie(...)
105
Klub Abramczyk Polonia Bydgoszcz chcąc być solidarnym i w zgodzie z innymi wobec wydarzeń na Ukrainie postanowił zawiesić współpracę z nowym nabytkiem, Rosjaninem Romanem Lakhbaume(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com