Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Masarna Speedway
vs
Piraterna Speedway
Wczoraj o 19:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ - Wiadomości
102
Inauguracyjny mecz sezonu 2021 w Bydgoszczy nie doszedł do skutku. Niestety zimowa aura pokonała żużlowców, którzy swoje spotkanie zmuszeni są przenieś na inny termin.(...)
103
W związku z tym, że mecz I kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wlkp. odbędzie się bez udziału publiczności, prezes ŻKS Polonia Bydgos(...)
310
Zawodnicy eWinnerApator Toruń zdecydowanie zrewanżowali się drużynie Abramczyk Polonia Bydgoszcz za porażkę w pierwszym meczu sparingowy. Dzisiaj toruńskie Anioły pokonały bydgoski(...)
357
Funkcję kapitana bydgoszczan w sezonie 2021 będzie pełnił popularny "Zengi". (...)
105
Zawodnicy Polonii Bydgoszcz indywidualnie przygotowują się do sezonu. Dla przykładu Adrian Gała pochwalił się w mediach społecznościowych, że morsuje.(...)
74
Polonia Bydgoszcz odjechała sezon na przetrwanie. Wielu ekspertów było zgodnych, że bydgoszczanom ciężko będzie powalczyć o coś więcej niż utrzymanie. Sprawy w dodatku skomplikował(...)
57
Wraz z nadejściem nowego roku oficjalnie został zaprezentowany nowy szkoleniowiec żużlowców Polonii Bydgoszcz. Tym zgodnie z przewidywaniami został Lech Kędziora.(...)
0
Polonia Bydgoszcz szczęśliwie zakończyła miniony sezon na ostatnim miejscu gwarantujące utrzymanie w eWinner 1. Lidze. Jerzy Kanclerz ma teraz przed sobą kolejny cel. Ten najważnie(...)
297
Żużlowy Klub Sportowy Polonia Bydgoszcz SA informuje, że 3 grudnia rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2021.(...)
204
Grzegorz Zengota zdecydował się na podpisanie kontraktu z Abramczyk Polonią Bydgoszcz na rok 2021.(...)
366
Rosjanin, Vadim Tarasienko odkrył karty i poinformował jaki klub będzie reprezentował w przyszłym roku. W przyszłym sezonie Tarasienko będzie startował z Gryfem na plastronie repr(...)
1428
Dzisiaj dowiedzieliśmy dokąd trafił Adrian Gała po czteroletnim pobycie w Starcie Gniezno. Od przyszłego sezonu zawodnik będzie reprezentował barwy Abramczyk Polonii Bydgoszcz.(...)
102
Sezon ligowy dla Polonii Bydgoszcz dobiegł końca. Zespół z kujawsko – pomorskiego utrzymał się eWinner 1. Lidze zajmując ostatecznie 7. miejsce z 11 punktami ligowymi. Nad ostatnią(...)
1
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp. w stosunku 58:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
206
Z powodu złego stanu toru po opadach deszczu, zaplanowane na dziś spotkanie 14. kolejki eWinner 1. LŻ pomiędzy Abramczyk Polonią Bydgoszcz i Arged Malesa TŻ Ostrovią Ostrów Wielkop(...)
0
Powoli dobiega końca przyśpieszony sezon żużlowy w naszym kraju. Niektóre kluby już zakończyły ligowe ściganie, inne zrobią to w ten weekend. Jednym z tych klubów, która ma przed s(...)
0
Drugie podejście w sobotę(...)
1
Abramczyk Polonia Bydgoszcz zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Orzeł Łódź w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonała na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 49:41. Punkt bonusowy przypadł gościom. Prezentujemy Państwu wynik niedzielnego spotkania.(...)
153
Abramczyk Polonia Bydgoszcz nie rezygnuje z walki o utrzymanie w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Klub zakontraktował wracającego po ciężkiej kontuzji Grzegorza Zengotę. Żużlowiec zosta(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com