Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Żużel - wszystkie aktualności
0
Tegoroczny sezon powoli dobiega końca, a za nami jedne z ostatnich zawodów żużlowych przy ul. Gliwickiej w tym roku. Zarząd rybnickiego klubu zorganizował zawody w których udział w(...)
5
W rozegranym dzisiaj meczu barażowym Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Łączyńscy Carbon Start Gniezno w stosunku 50:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
13
Swoje mecze rozgrywa dziś PGE Ekstraliga. W jednym z meczów 0 kolejki PGE Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe MDM Komputery ŻKS Ostrovia Ostrów w stosunku 50:40. Prezentujemy Pańs(...)
19
Tai Woffinden na jeden turniej przed zakończeniem cyklu Grand Prix 2015 jest już pewny zdobycia złotego medalu. Brytyjczyk pomimo średniego występu na Motoarenie utrzymał 25-punkto(...)
5
Turniej światowej elity w Toruniu wygrał Nicki Pedersen, który w wielkim finale pokonał Jasona Doyle?a i Macieja Janowskiego. Tuż za podium uplasował się Niels Kristian Iversen. Na(...)
0
Dzisiaj na torze Meissen rozegrany został tradycyjny turniej o "Srebrną Łyżwę". W zawodach triumfował Austriak, Daniel Gappmaier, wyprzedzając drugiego, Duńczyka, Sama Jensena oraz(...)
80
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Polski - Toruń. Najwięcej punktów w całym turnieju uzbierał Nicki Pedersen (19). W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali(...)
28
Brytyjczyk, Tai Woffinden został przed chwilą Indywidualnym Mistrzem Świata.(...)
2
Drużyna MC Nordstern Straslund pokonał dotychczasowego mistrza Niemiec AC Landshut 51:37 i wygrała rozgrywki Speedway Bundesligi 2015. W składzie Północnych Gwiazd wystąpiło dwóch (...)
1
Faworyci nie zawiedli. Artur Czaja miał największe na wygranie turnieju w Świętochłowicach i tak też się stało. Tylko w jednym biegu musiał uznać wyższość rywala. Drugie miejsce za(...)
6
Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku cykl Grand Prix po 9 latach wróci do Niemiec. Podczas dzisiejszego GP w Toruniu mają być prowadzone finałowe negocjacje na ten temat.(...)
2
Na najbliższy wtorek oraz środę zaplanowany został turniej Zaplecza Kadry Juniorów, który tym razem odbędzie się na torze w Zielonej Górze. Poniżej prezentujemy listę startową i pl(...)
15
Przedstawiciele tylko dwóch nacji wygrywali turnieje Grand Prix rozgrywane na najpiękniejszym żużlowym obiekcie globu: Polacy i Szwedzi. Bilans minimalnie lepszy mają biało-czerwon(...)
7
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z dzisiejszego treningu przed Grand Prix Polski na toruńskiej MotoArenie. Autorem zdjęć jest fotoreporterka, portalu ZUZELEND.COM, Marlen(...)
47
17 stycznia 2008 roku, podczas sesji Rady Miasta w Toruniu, radni mieli podjąć bardzo ważną decyzję, która miała być kluczowa dla miasta ale także dla speedway?a w Grodzie Kopernik(...)
4
W ostatnich trzech sezonach żużlowego Grand Prix, Toruń był ostatnim przystankiem elity w drodze po tytuł najlepszego żużlowca na świecie. Tym razem Motoarena będzie gościła zawodn(...)
15
Medale Drużynowych Mistrzostw Polski już rozdane. Przed nami jednak rozstrzygnięcia na niższym szczeblu. W niedzielę, 4 października na torze w Pile miejscowa Polonia podejmie ekip(...)
97
Cały czas trwają indywidualne spotkania chętnych na zakup bydgoskiego zespołu. Ostateczna decyzja komu zostaną sprzedane akcje bydgoskiego zespołu ma być znana w połowie październi(...)
0
To świetny rok dla świętochłowickiego żużla. W lipcu rozegrane tam pierwsze zawody od kilkunastu lat. Kibice Śląska bardzo zatęsknili za czarnym sportem, co potwierdzili świetną fr(...)
41
Żużlowy sezon prawie zakończony, zostały już tylko mecze barażowe, więc nadchodzi czas podsumowań. Dzisiaj przedstawimy siódemkę najlepszych zawodników PGE Ekstraligi w sezonie 201(...)