Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Żużel - wszystkie aktualności
84
GKM Grudziądz i Stal Rzeszów uznawani byli za kocpiuszków Ekstraligi. Większość nie dawała im szans w nawiązaniu walki z bywalcami najwyższej klasy rozgrywkowej.(...)
7
Zdobycie tytułu Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów to bez wątpienia największy sukces w karierze Bartosza Zmarzlika. 20-latek w przyszłym roku będzie już pełnoprawnym uczestnik(...)
1
W środę na torze w Częstochowie rozegrany zostanie II Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Dzisiaj dowiedzieliśmy się o kilku istotnych zmianach.(...)
10
Do dramatycznego w skutkach upadku z udziałem Mike'a Trzensioka i Damiana Dróżdża doszło podczas turnieju Zaplecza Kadry Juniorów w Częstochowie. Dróżdż został odwieziony do szpita(...)
4
Za nami pierwszy dzień turnieju Zaplecza Kadry Juniorów na SGP Arenie w Częstochowie. Zwycięzcą okazał się Maksym Drabik, który zdobył komplet punktów. Za nim uplasowali się dwaj z(...)
1
Dzisiaj Główna Komisja Sportu Żużlowego podała obsadę sędziowską na rewanże meczów finałowych Nice PLŻ oraz PLŻ 2. (...)
20
Już prawie miesiąc temu Darcy Ward został przetransportowany z zielonogórskiego szpitala do jednej ze specjalistycznych klinik w Anglii. Neil Middleditch, jego wieloletni przyjacie(...)
5
Rybnicki klub chce być w porządku wobec kibiców, którzy przed sezonem zakupili karnety. W Nice PLŻ wystartowało ostatecznie 7 drużyn, dlatego też ŻKS ROW Rybnik organizuje dodatkow(...)
288
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała wyrok w sprawie Aleksandra Loktajewa. Zawodnik po meczu pomiędzy KS Toruń a Spar Falubazem Zielona Góra został poddany kontroli antydopingowe(...)
45
Fogo Unia Leszno w pierwszym spotkaniu finałowym na torze w Częstochowie pokonała Betard Spartę Wrocław. Leszczynianie przed meczem rewanżowym mają ośmiopunktową przewagę. (...)
1
Przemysław Pawlicki triumfował w Memoriale Lubosa Tomicka, który rozgrywano na torze praskiej Markety w Czechach. Starszy z braci Pawlickich w finale pokonał drugiego, Rosjanina, R(...)
5
W drugim półfinałowym spotkaniu brytyjskiej Elit League Poole Pirates rozgromiło Coventry Bees 58:31. Piraci w dwumeczu okazali się być zdecydowanie lepsi, przez co to oni uzyskali(...)
7
W poniedziałkowym meczu półfinałowym brytyjskiej Elite League, Swindon Robins uległo na własnym torze Belle Vue Aces 43:47. Tym samym awans do finału uzyskała ekipa Asów. W zespol(...)
1
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z niedzielnego spotkania PGE Ekstraligi pomiędzy KS Toruń a Unią Tarnów . Autorem zdjęć jest fotoreporterka, portalu ZUZELEND.COM, Marlen(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z niedzielnego spotkania PGE Ekstraligi pomiędzy Betard Sparta Wrocław z Fogo Unią Leszno. Autorem zdjęć jest fotoreporter, portalu ZUZEL(...)
108
Półfinały w Nice PLŻ się zakończyły. Na pewno większość kibiców nie spodziewała się, że ROW Rybnik nie pojedzie w meczach finałowych. Wypadki potoczyły się wbrew scenariuszowi, a r(...)
1
W poprzednią sobotę na torze Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim miał miejsce 4 Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy, zawody te oglądała rekordowa publika, wśród ostrows(...)
20
W niedzielę w Częstochowie odbył się pierwszy mecz finałowy PGE Ekstraligi pomiędzy Spartą Wrocław i Unią Leszno. Po zawodach zawodnicy i trenerzy obu zespołów podsumowali ten poje(...)
5
Tegoroczny zawodnik Speedway Wandy Instal Kraków kończy swój kontrakt z małopolskim klubem. Przy okazji uczestnictwa w cyklu Lotto Poznań Speedway Cup, Pytel, który w latach 2006-2(...)
25
Fogo Unia Leszno w pierwszym finałowym spotkaniu PGE Ekstraligi pokonała na torze w Częstochowie Betard Spartę Wrocław w stosunku 49:41.(...)