Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Złoto DME dla Polaków
 15.05.2022 16:53
Reprezentacja Polski zwyciężyła w rozgrywanym na poznańskim Golęcinie Enea European Team Speedway Championship. Srebro przypadło dla Duńczyków, zaś brąz zawisł na szyjach ekipy z Wielkiej Brytanii.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki:
I. POLSKA: 47
9. Patryk Dudek (0,2,3,3,3) 11
10. Maciej Janowski (3,w,1,2,1) 7
11. Janusz Kołodziej (3,3,3,3,3) 15
12. Bartosz Zmarzlik (3,3,3,3,2) 14
19. Kacper Woryna  NS
 
II. DANIA: 28
1. Leon Madsen (1,2,-,-,-) 3
2. Patrick Hansen (2,1,2,1,0) 6
3. Anders Thomsen (0,3,1,2,1) 7
4. Rasmus Jensen (1,-,2,1,2) 6
17. Frederik Jakobsen (3,0,0,3) 6
 
III. WIELKA BRYTANIA : 27
13. Robert Lambert (2,2,3,1,1,1) 10
14. Dan Bewley (2,1,2,3,3) 11
15. Adam Ellis (1,1,-,0,0) 2
16. Chris Harris (2,0,1,1,0) 4
20. Tom Brennan  NS
 
IV. SZWECJA: 18
5. Jacob Thorssell (0,2,0,2,d) 4
6. Fredrik Lindgren (1,1,2,2,0,2) 8
7. Filip Hjelmland (-,-,-,-,-) 0
8. Oliver Berntzon (3,d,0,d,1) 4
18. Kim Nilsson (0,0,0,2) 2
 
Bieg po biegu:
1. Zmarzlik, Bewley, Jensen, Thorssell
2. Kołodziej, Lambert, Lindgren, Thomsen
3. Berntzon, Hansen, Ellis, Dudek
4. Janowski, Harris, Madsen, Nilsson
5. Jakobsen, Dudek, Lindgren, Harris
6. Thomsen, Thorssell, Ellis, Janowski (u/w) 
7. Zmarzlik, Lambert, Hansen, Nilsson
8. Kołodziej, Madsen, Bewley, Berntzon (d)
9. Lambert, Jensen, Janowski, Berntzon
10. Dudek, Bewley, Thomsen, Nilsson
11. Kołodziej, Hansen, Harris, Thorssell
12. Zmarzlik, Lindgren, Lambert, Jakobsen
13. Zmarzkik, Thomsen, Harris, Berntzon
14. Kołodziej, Lindgren, Jensen, Ellis
15. Bewley, Janowski, Hansen, Lindgren 
16. Dudek, Thorssell, Lambert, Jakobsen
17. Jakobsen, Nilsson, Janowski, Ellis
18. Dudek, Jensen, Berntzon, Harris
19. Bewley, Zmarzlik, Thomsen, Thorssell (d)
20. Kołodziej, Lindgren, Lambert, Hansen
Redakcja (za: inf.własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com