Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedway’a decyzję uzależniają od pełnego otwarcia stadionów dla publiczności. W roli beniaminka Abramczyk Polonia Bydgoszcz, a(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ARGED MALESA TZ OSTROVIA OSTROW - Wiadomości
427
Długo wyczekiwany przez rybnickich kibiców awans do najwyższej klasy rozgrywkowej stał się faktem! W niedzielnym rewanżowym spotkaniu finałowym Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik(...)
311
Już 21 września o godzinie 14:00 w Gnieźnie odbędzie się Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej. Do rywalizacji stanie 15 najlepszych zawodników, sklasyfikowanych wedle średniej biegopunktow(...)
137
W środę na torze w Rybniku została rozegrana kolejna runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Zawody zakończyły się zwycięstwem rybnickiej drużyny. Gospodarzy do wygranej popr(...)
0
W niedzielnym spotkaniu na szczycie VIII kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik rozgromił na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów 61:28. Gospodarze zdobyli również p(...)
30
W weekend zostaną rozegrane trzy spotkania Nice 1. Lidze Żużlowej, które odbędą się na torach w Gdańsku, Rybniku oraz Gnieźnie.(...)
104
W niedzielnym spotkaniu VII kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik zmierzy się na własnym torze z Arged Malesa TŻ Ostrovią Ostrów. Początek pojedynku zaplanowano na godzinę 1(...)
157
W niedzielę w ramach V kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej kibice będą świadkami dwóch spotkań, które zostaną rozegrane na torach w Gdańsku i Daugavpils. Z powodu niekorzystnych prognoz (...)
860
Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki z dwóch dzisiejszych spotkań.(...)
0
Sobotnie spotkanie w Tarnowie zainauguruje trzecią kolejkę Nice 1. Ligi Żużlowej. W niedzielę pojedynki o ligowe punkty kibice zobaczą również na torach w Daugavpils i Gnieźnie.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com