Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Maciej Janowski w przyszłym sezonie startować będzie na Wyspach Brytyjskich w Sports Insure Premiership.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ARTIOM LAGUTA - Wiadomości
0
Artiom Laguta, podpadł władzom w Wielkiej Brytanii, nie wystąpił on w ostatnim meczu pomiędzy Wolverthampton Wolves a King's Lynn Stars, mimo tego że dzień prędzej wystartował on w(...)
15
12 miesięcy temu
Trudny sezon 2022. Powrot na szczyt w 2023 roku? Orły i Spartanie.(...)
142
Artem Laguta - Z roku na rok wymagam od siebie więcej(...)
2
Za nami dziesiąta, jubileuszowa edycja turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza. Zawody zakończyły się zwycięstwem duetu stworzonego przez Norberta Kościucha i Michała Grucha(...)
0
ForBET Włókniarz Częstochowa pewnie pokonał na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz 52:38, dzięki czemu zdobył 3 punkty meczowe i na kolejkę przed końcem rundy zasadniczej PGE Ekst(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonała na własnym stadionie MrGarden GKM Grudziądz 51:38 i tym samym zainkasowała również punkt bonusowy za lepszy dwumecz. Gospodarzy do zwycięstwa poprowa(...)
0
Pechowo zakończył sie udział Artioma Łaguty w XVI Memoriale Edwarda Jancarza. Zawodnik, jak się okazało po szczegółowych badaniach, niestety złamał obojczyk.(...)
0
Sezon 2018 powoli dobiega końca. Był to czas ogromnych emocji na żużlowych stadionach całej Polski. Znamy już najważniejsze rozstrzygnięcia na ligowych torach, więc nadszedł czas n(...)
2
Bohaterem wczorajszego wieczoru był bez wątpienia Tai Woffinden. Zdobył on tytuł Indywidualnego Mistrza Świata po raz trzeci i wygrał też toruńską rundę Speedway Grand Prix. Jednak(...)
77
Zwycięzcą rundy zasadniczej i tym samym całego turnieju „60 lat żużla w Nowej Hucie o Puchar Prezydenta” został Artiom Łaguta z wynikiem 14 punktów. Tai Woffinden, który również zd(...)
167
Poznaliśmy już ostatniego zawodnika, który weźmie udział w jutrzejszym turnieju “60 lat żużla w Nowej Hucie o Puchar Prezydenta”. Z Dziką Kartą wystartuje 27-letni Rosjanin, Artiom(...)
3
Fajfer broni Korony.(...)
108
Get Well Toruń zaliczył drugi sparing z rzędu na wyjeździe. Tym razem uległ 46:38 ekipie z Grudziadza. Dla gospodarzy najwięcej punktów przywiózł Przemysław Pawlicki natomiast dla (...)
178
W 4 finale Speedway Euro Championship rozgrywanym na torze w Lublinie triumfował Krzysztof Kasprzak. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew, który zapewnił sobie tytuł Indywidualn(...)
107
Toruńscy kibice mieli nareszcie okazję do radości bowiem Get Well Toruń pokonał w derbach MRGARDEN GKM Grudziądz 49:41. „Anioły” tym zwycięstwem oddalili widmo spadku z PGE Ekstral(...)
42
Ekipa toruńska nadal ma szanse na pozostanie w lidze. Tym razem o ekstraligowy byt walczyć będzie przed własną publicznością gdzie podejmnie MRGARDEN GKM Grudziądz. W tym meczu po(...)
104
W piątek 7 lipca poznamy czwarty zespół, który pojedzie w wielkim finale Drużynowego Pucharu Świata. Na stadionie im. Alfreda Smoczyka zostanie rozegrany turniej barażowy gdzie poj(...)
98
Wiemy już na pewno, że w finale Drużynowego Pucharu Świata w Lesznie pojadą Anglicy, którzy bez pomocy Taia Woffindena wygrali pierwszy półfinał w King’s Lynn. Drugi półfinał zosta(...)
3
Ciąg dalszy żużlowego maratonu na Motoarenie. Już w najbliższy piątek o godzinie 19:00 zostanie rozegrana pierwsza runda Speedway Euro Championship. W zawodach tych pojedzie aż sze(...)
0
Torunianie piątkową porażką w Częstochowie jeszcze bardziej skomplikowały sobie swoją sytuację w tabeli. Kolejnych punktów podopieczni Jacka Gajewskiego będą szukać u sąsiada z za (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com