BARAZ - Wiadomości
409
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni (...)
0
Po pierwszym meczu barażowym swoimi spostrzeżeniami podzielił się Troy Batchelor. W Zielonej Górze Australijczyk zdobył 8 punktów i dorzucił 2 bonusy. Rewanżowe spotkanie zaplanowa(...)
1
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
0
W rewanżowym spotkaniu barażowym, którego stawką było miejsce w Nice PLŻ w kolejnym sezonie, lepsi okazali się żużlowcy Startu Gniezno, którzy pokonali pilską Polonię 55:35. W pier(...)
4
Start Gniezno, czy Polonia Piła? Który z zespołów w przyszłym sezonie wystąpi w Nice PLŻ, a który będzie musiał startować w najniższej klasie rozgrywkowej w Polsce? O tym zdecyduje(...)
15
Medale Drużynowych Mistrzostw Polski już rozdane. Przed nami jednak rozstrzygnięcia na niższym szczeblu. W niedzielę, 4 października na torze w Pile miejscowa Polonia podejmie ekip(...)
10
W niedzielę 4 października rozegrany zostanie pierwszy mecz barażowy, którego stawką będzie pierwsza liga. Do tej rywalizacji przystąpią zespoły z Piły oraz Gniezna. Poznaliśmy już(...)
0
W Vojens nie było większych niespodzianek. Barażowy bój o finał zwyciężyli Polacy i tak jak mogliśmy się tego spodziewać, do końca walczyli o triumf z Brytyjczykami. Trudno szukać (...)
0
Cztery zespoły i tylko jedno wolne miejsce, które czeka w finale. Zajmie je zwycięzca czwartkowego barażu i tym samym dołączy do Polaków, Brytyjczyków oraz Duńczyków, którzy już cz(...)
0
Wszystko już wiemy. Po czwartkowym barażu znamy drużyny, które będą walczyć w sobotę w finale o Drużynowy Puchar Świata. Do zespołów z Polski, Danii oraz Czech dołączyła Australia,(...)
0
Już w czwartek na torze w Pradze czekają nas kolejne emocje związane z Drużynowym Pucharem Świata. Reprezentacje Australii, Wielkiej Brytanii, Łotwy oraz Stanów Zjednoczonych podej(...)
0
Reprezentacja Danii zwyciężyła w dzisiejszym barażu DPŚ, zdobywając 42 punkty. Polacy niestety zdobyli tylko 38 punktów i zajęli drugie miejsce, które nic nam nie daje. Dania wystą(...)
0
Już za niespełna godzinę w szwedzkiej Malilli rozpocznie się niezwykle ważny dla naszej prezentacji baraż Drużynowego Pucharu Świata. Zapraszamy na relację na żywo z tych zawodów. (...)
0
Już dzisiaj wieczorem w szwedzkiej Malilli odbędzie się baraż Drużynowego Pucharu Świata. Tylko zwycięzca zawodów awansuje do wielkiego finału. Nie ma już miejsca na najmniejsze bł(...)
0
Pierwsze spotkanie barażowe o prawo startów w przyszłorocznych rozgrywkach Speedway Ekstraligi odbędzie się w najbliższą niedzielę w Gnieźnie, gdzie miejscowy Start mierzyć się będ(...)
0
Czteropunktowym zwycięstwem Włókniarza Częstochowa zakończyło się pierwsze spotkanie barażowe o prawo startów w ekstralidze, które miało miejsce wczoraj na torze w Gnieźnie. Gości (...)
0
Sezon dobiega końca, większość rozstrzygnięć jest już znana, jedną z ostatnich niewiadomych pozostaje nazwa ostatniego ekstraligowego klubu w sezonie 2012. Pierwsze spotkanie baraż(...)
0
Nie doszedł do skutku dzisiejszy poranny oficjalny trening przed barażem Drużynowego Pucharu Świata w Gorzowie. Wczoraj na torze stadionu im. Edwarda Jancarza rozłożone została pla(...)