Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Cykl rozmów: ,,Szczerze na wirażu" odc. 4 - Adrian Gała
 06.01.2020 16:29
,,Szczerze na wirażu" to cykl rozmów z żużlowcami, gdzie przed wywiadem, zawodnik otrzymuje quiz do rozwiązania pt. ,,Albo albo", a potem przechodzimy do rozmowy z samym zainteresowanym. Czwartym żużlowcem, który podjął się takiej formy wywiadu jest utalentowany krajowy lider Car Gwarant Startu Gniezno - Adrian Gała.

Quiz pt. ,,Albo albo" składa się z 10 pytań w których żużlowiec w danym pytaniu wybiera jedną odpowiedź. Nie byłoby w tym nic trudnego, ale zawodnik ma prawo tylko do jednego tzw ,,nexta'' co oznacza, że nie chce odpowiedzieć na to pytanie a na resztę pytań musi odpowiedzieć.

 

 

 

Dzisiejszym żużlowcem, który podjął się udziału w cyklu ,,Szczerze na Wirażu" jest jeden z liderów Car Gwarant Startu Gniezno, czyli Adrian Gała. Krajowy lider zespołu z pierwszej stolicy Polski mijający sezon zakończył ze średnią biegową 1,95. W zbliżającym się sezonie liczy, że średnia 2,0 zostanie przekroczona. Ja uważam, że to jest kwestia czasu, kiedy tego zawodnika będziemy oglądać na torach PGE Ekstraligi. Zapraszam, więc Państwa na nietypowy wywiad z tym o to żużlowcem, specjalnie dla was Adrian Gała.

 

 

Quiz pt. ,,Albo albo"

 

1. Liga Rosyjska czy Liga Szwedzka ?

A.G : Liga Rosyjska.

 

2. Playstation czy Xbox ?

A.G : Playstation.

 

3. Fc Barcelona czy Real Madrid ?  

A.G : Fc Barcelona

 

4. Tor w Pile czy w Rawiczu ?

A.G : Tor w Pile.

 

5. Ryż czy Makaron ?

A.G : Makaron.

 

6. Mecz żużlowy popołudniu czy wieczorem ?

A.G : Mecz żużlowy popołudniu.

 

7. Speedway Grand Prix czy Speedway Euro Championship ?

A.G : Speedway Grand Prix.

 

8. Jason Crump czy Tony Rickardsson ?

A.G : Tony Rickardsson.

 

9. Rezerwa zwykła czy rezerwa taktyczna ?

A.G : Rezerwa taktyczna.

 

10. Prowadzący parę czy do parowy ?

A.G : Prowadzący parę.

 

 

M.Marchel: Adrianie sezon 2019 za nami a sezon 2020 można by rzec powoli zbliża się małymi krokami, Ty zostałeś w klubie z Gniezna, była to dla Ciebie łatwa czy trudna decyzja i co zadecydowało o taki rozstrzygnięciu ?

 

A. Gała: To była dla mnie trudna decyzja, ale podjęta z głową. Cały czas stawiam na rozwój a w Gnieźnie mam przede wszystkim sponsorów, którzy są ze mną nie tylko jak jest dobrze, a pomagają mi też w trudnych sytuacjach.

 

M.Marchel: Rozpocząłeś już przygotowania do zbliżającego się sezonu ,na Jakim etapie aktualnie jesteś ? Mam tu na myśli przygotowanie fizyczne oraz sprzętowe ?

 

A.Gała: Fizyczne przygotowania zacząłem jak co roku od 1 grudnia, trenuje codziennie z wyjątkiem niedzieli która poświęcam na regenerację. Zakupy sprzętowe już zrobione, od stycznia zaczęliśmy już składać wszystko do ,,kupy".

 

M.Marchel: Sezon 2020 to czas zmian i te zmiany można już dostrzec patrząc w nową tabele biegową, jak Ty się na tą nową zmianę zapatrujesz ? Układ biegów będzie trochę inny.

 

A.Gała: Ja lubię zmiany, ale w ta tabele szczerze mówiąc jeszcze się nie zagłębiałem.

 

M.Marchel: Jesteś zawodnikiem, który cały czas się rozwija powiedz Czy na sezon 2020 masz jakieś swoje cele indywidualne, które Chciałbyś zrealizować ?

 

A.Gała: Oczywiście, od trzech sezonów każdy sezon rozpisuje sobie już w listopadzie, plany na przyszły sezon jest ambitny i na pewno jestem w 100% zdeterminowany to zrealizowania swojego celu.

 

M.Marchel: Patrząc na kontrakty w jakich klubach podpisałeś to startów w nadchodzącym sezonie będziesz miał naprawdę sporo, bo liga polska, duńska, szwedzka, i rosyjska. Słyszałem, że może dojdzie jeszcze liga czeska to szykuje się Tobie pracowity rok. Czy jesteś Typem żużlowca, u którego im więcej startów Tym lepiej i najważniejsze Jak będzie wyglądać Twoja logistyka, aby pogodzić starty w tylu ligach ?

 

A.Gała: No tak, tej jazdy powinno być w przyszłym roku sporo bo dojdzie jeszcze liga czeska w której dogrywam tylko szczegóły i liga niemiecka wiec ogólnie będę w 6 ligach, ale ja to bardzo lubię, chce się ścigać jak najczęściej bo wtedy jestem w regularnym rytmie. Sezon trwa tak na prawdę tylko 6 miesięcy wiec wychodzę z założenia ze trzeba z tego korzystać maksymalnie ile się da, by stawać się lepszym zawodnikiem. Logistycznie tez będę lepiej przygotowanym w sezonie 2020, bo poczyniłem pewne wzmocnienia swojego teamu dzięki czemu powinno mi być łatwiej.

 

M.Marchel: Niedawno ogłoszono terminarz Nice 1 ligi na sezon 2020, do pierwszej stolicy Polski, przyjeżdża zespół z Torunia, dobry rywal na inaugurację ?

 

A.Gała: Myślę ze możemy się spodziewać pełnych trybun. Ja się cieszę, ze faworyt ligi przyjeżdża do nas na samym początku.

 

M.Marchel: Adrianie ja bardzo dziękuje Tobie za udział w moim cyklu rozmów pt. ,, Szczerze na Wirażu". Życzę wytrwałości w przygotowaniach do sezonu do zobaczenia na stadionie czy w parku maszyn, może Chciałbyś komuś podziękować na łamach portalu ?

 

A.Gała: Chciałbym podziękować swoim Sponsorom, klubom oraz swojemu Teamowi.

 

Adrian Gała chce, aby taki widok jak na zdjęciu był codziennością w sezonie 2020.

Podobał Ci się ten artykuł?
Daj plusa autorowi, by zwiększyć jego szanse na nagrodę!
Aktualna ocena: 0
Marcin Marchel (za: inf.własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com