Kolejne rozstrzygnięcia mamy za sobą. (...)
144
Poznaliśmy pełną obsadę XVI Memoriału Edwarda Jancarza, który odbędzie się 31 marca na torze w Gorzowie.(...)
102
W okienku transferowy Anders Thomsen zamienił 1 – ligowe Wybrzeże Gdańsk na ekstraligową Stal Gorzów. Zawodnik ze średnią 2,342 pkt nabieg był najlepszym zawodniem pomorskiego klub(...)
0
Stansław Chomski poprowadził zespół z Gorzowa do srebrnego medalu DMP 2018. Wyczyn został doceniony na Gali Sportu Lubuskiego, gdzie wręczono trenerowi tytuł Najlepszego Lubuskiego(...)
2
Sezon żużlowy 2019 zbliża się wielkimi krokami, już niedługo znowu będziemy pasjonować się tym fantastycznym sportem. W ostatnich miesiącach wszyscy mogliśmy emocjonować się działa(...)
102
Julia Chomska opowiedziała o swojej pracy w kształtowaniu mentalności zawodnika. Przygotowanie psychiczne jest równie istotne co fizyczne. Równowaga na obu płaszczyznach gwarantuje(...)
0
Oficjalny fanpage Cash Broker Stali Gorzów poinformował o pierwszym sparingpartnerze przed zbliżającymi się rozgrywkami. Stalowcy pojadą z inną drużyną ekstraligową MRGARDEN GKM – (...)
104
Swój ligowy debiut zaliczył mając 17 lat 17 kwietnia 2017 roku w wyjazdowym spotkaniu z Get Well Toruń. Już wówczas wróżono jemu wielką karierę.(...)
103
O planach przygotowawczych do zbliżającego się sezonu opwiedział trener żółto - niebieskich Stanisław Chomski.(...)
1
Cash Broker Stal Gorzów zaprezentowała kevlar w jakim jej zawodnicy startować będą w rozgrywkach ligowych w sezonie 2019.(...)
293
Julia Chomska zdradziłą kilka tanjków swojej pracy jako psychologa sportów motorowych.(...)
307
Poznaliśmy dwójkę zawodników, którzy startować będą w przyszłym sezonie w barwach Cash Broker Stali Gorzów. To Duńczycy: Anders Thomsen i Peter Kildemand. (...)
5
Krzysztof Kasprzak został kolejnym zawodnikiem, który przedłużył kontrakt ze Cash Broker Stalą Gorzów. Dla doświadczonego 34-latka będzie to ósmy sezon z rzędu startów w Gorzowie.(...)
310
Kibice z miasta nad Wartą mają powody do radości, kontrakt z klubem na kolejny sezon przedłużył Szymon Woźniak. (...)
1
Cash Broker Stal Gorzów w finale PGE Ekstraligi uległa Fogo Unii Leszno. Gorzowianie w rewanżowym spotkaniu na stadionie im. Alfreda Smoczyka przegrali dziesięcioma punktami. W zes(...)
1
W niedziele Fogo Unia Leszno obroniła Drużynowe Mistrzostwo Polski w sezonie 2018, pokonując na swoim torze Cash Broker Stal Gorzów 50:40. Zespół gości ku zaskoczeniu wielu pozosta(...)
0
Tegoroczny finał PGE Ekstraligi zakończył się zasłużoną wygraną Fogo Unii Leszno, jednak gorzowska Stal dzielnie walczyła z Bykami. Ostatecznie losy medali rozstrzygnęły się przed (...)
0
Cash Broker Stal Gorzów w sobotni wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka walczyła o złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Gorzowianie na pojedynek z Fogo Unią Leszno przyje(...)
221
Fogo Unia Leszno w sobotni wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka pokonała Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 50:40. Leszczynianie drugi raz z rzędy stanęli na najwyższym stopni(...)
2
W rewanżu meczu finałowego PGE Ekstraligi Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 50:40. Tym samym tytuł Drużynowego Mistrza Polski pozostaj(...)