Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Rospiggarna Hallstavik
vs
Indianerna Kumla
Wczoraj o 19:00
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
CHRIS HOLDER - Wiadomości
1
Po powrocie ze słonecznej Australii do Europy pierwsze poważne zawody Chris Holder miał okazję odjechać w sobotę. Podczas pierwszej rundy Speedway Best Pairs Australijczyk, dla eki(...)
1
Monster Energy Speedway Team po raz czwarty w historii miał okazję pojechać w cyklu Speedway Best Pairs ale po raz kolejny nie udało się tej parze wygrać zawodów. A wydawałoby się,(...)
101
W sobotę 25 marca na toruńskiej Motoarenie zainaugurowano żużlowy sezon 2017. Zawody Speedway Best Pairs zobaczyło blisko dziesięć tysięcy kibiców. Całe zawody wygrała para Fogo Po(...)
107
Dziś rozpoczął się kolejny żużlowy sezon w Toruniu. Po pierwszej rundzie Speedway Best Pairs na pierwszej lokacje par sponsorskich uplasował się FOGO Power. Rok temu Motoarenę podb(...)
2
W sobotę, 25 marca sezon żużlowy będzie można uznać za otwarty. Na toruńskiej Motoarenie zostanie rozegrana pierwsza runda Speedway Best Pairs. Formuła, tak samo jak w roku ubiegły(...)
0
Kto wygra zapowiadany przez nasz portal od kilku tygodni - "Speedway Best Pairs 2017?" Ci, którzy obstawiają te zawody w internecie, mają oczywiście swoich faworytów.(...)
1
21 marca na Motoarenie odbył się trening zawodników Get Well Toruń. Na torze nie zabrakło zawodnika Monster Energy Speedway Teamu - Chrisa Holdera. Po zakończonych testach, każdy c(...)
172
W piątek o godzinie 15. na toruńskiej Motoarenie po raz pierwszy w tym roku zawarczały motocykle. Na treningu pojawiła się cała drużyna z wyjątkiem Grega Hancocka. Pierwsze próbne (...)
103
Saga w sprawie oświadczeń dla pierwszeństwa ligi polskiej w przypadku kolizji terminów z innymi ligami europejskimi, trwa nadal. Wcześniej problem dotyczył Jacka Holdera a teraz t(...)
105
Toruński klub nie tylko przemeblował swój skład ale także dziś zaczął prace nad zmianą geometrii toru. Lepsze jest wrogiem dobrego? To będzie można podsumować w październiku. Z poc(...)
294
Dla Chrisa Holdera Darcy Ward jest jak brat, widać to było po ich jeździe na torze a także w parkingu. Po tragedii jaka dotknęła Darcy Warda, jego starszy kolega jest dla niego wie(...)
133
Chris Holder triumfował w turnieju charytatywnym, z którego cały zysk w całości przeznaczony zostanie dla Darcego Warda. Drugie miejsce na torze w Brisbane zajął Rohan Tungate, zaś(...)
105
W ubiegłym roku zespół napędzany ?Potworną Energią? został sklasyfikowany na czwartej pozycji, choć ambicje i oczekiwania miał wyższe. Teraz utrzymał swój skład i znów walczyć będz(...)
105
Prawo powinno strzec porządku, bezpieczeństwa i sprawiedliwości. Jednak regulamin polskiego sportu żużlowego jest wyjątkowym aktem regulującym zasady tej dyscypliny. Jego wyjątkowo(...)
100
Zawodnicy startujący w cyklu Grand Prix od kilku lat mogą wybierać swoje numery startowe, zamiast tych odzwierciedlających ich pozycję w klasyfikacji Speedway Grand Prix. Właśnie o(...)
262
Adrian Miedziński jako jedyny zawodnik w Polsce jeździ w swoim macierzystym klubie od początku swojej kariery. Dla popularnego ?Miedziaka? będzie to siedemnasty sezon z Aniołem na (...)
335
Szefostwo brytyjskiego Kings Lynn Stars poinformowało dzisiaj, iż 29-letni Chris Holder zdecydował się podpisać kontrakt i w nadchodzącym sezonie będzie bronił barw Gwiazd z Kings (...)
101
Żużel sam w sobie jest z pewnością sportem wyjątkowym. Emocje, ryk motocykli, zapach, prędkość to jest wszystko to co sprawia, że tyle ludzi przychodzi oglądać żużel. W tym wszystk(...)
105
Znany jest już pełen skład Get Well Toruń. Na początku października kontrakt podpisał kapitan zespołu, Chris Holder oraz Paweł Przedpełski, który w przyszłym roku startować będzie (...)
102
Get Well Toruń zakończył sezon ze srebrnym medalem Drużynowych Mistrzostw Polski. Toruński klub przed sezonem zaliczany był do grona faworytów ligi i ekipa z Aniołem na piersi wygr(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com