CHRIS HOLDER - Wiadomości
2
Chris Holder zalicza kolejny udany występ w Pool Pirates. Toruńscy juniorzy w Turniejach Zaplecza Kadry Juniorów w Pile oraz Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Pomorza. Wys(...)
18
Po dwóch rundach tegorocznego cyklu Grand Prix na czele klasyfikacji generalnej z 26 punktami prowadzi Chris Holder. Na drugim miejscu znajdują się obecnie Greg Hancock wraz z Taie(...)
85
W sobotę o godzinie 19:00 na PGE Stadionie Narodowym zostanie rozegrana druga runda zmagań o Mistrzostwo Świata na żużlu. Impreza ta ma być w końcu tym, czym nie była przed rokiem,(...)
220
8 maja o godzinie 19:30 na Stadionie im. Edwarda Jancarza dojdzie do pojedynku Stali Gorzów z Get Well Toruń. Będzie to mecz V kolejki PGE Ekstraligi. Naprzeciw siebie stanął dwie(...)
3
Podstawowe informacje o toruńskiej Motoarenie. Greg Hancock nowym rekordzistą toruńskiego toru.(...)
0
Kacper Gomólski zwycięzcą Malilla Challenge 2016. Toruński klub bez Grzegorza Walaska- będzie im go brakować? Paweł Przedpełski po finale krajowych eliminacji do IMŚJ w Gdańsku. Ja(...)
278
Get Well Toruń przed meczem z tarnowską Unią był wskazywany jako zdecydowany faworyt spotkania. Goście z Tarnowa pokazali jednak charakter i walczyli do końca, dzięki temu zniwelow(...)
5
Pierwsze punkty w walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata zostały rozdane. Zawody w słoweńskim Krsko wygrał Peter Kildemand. Za jego plecami na podium uplasowali się dwaj Austr(...)
2
Duńczyk, Peter Kildemand triumfował w inauguracyjnych zawodach cyklu Grand Prix w słoweńskim Krsko. Popularny Pająk w biegu finałowym przywiózł za swoimi plecami drugiego, Jasona D(...)
39
Historia to bardzo brutalna dziedzina nauki, która pamięta głównie o bohaterach i ich zwycięstwach. Historia Indywidualnych Mistrzostw Świata rozpoczęła się w 1936 roku na torze w (...)
3
Zawodnicy toruńskiego klubu nie żyją tylko kolejkami Ekstraligi. Biorą udział też w innych spotkaniach i doskonalą swoje umiejętności żużlowe. (...)
4
Śląsk, smar, pył, wielkie maszyny, hałas, żużel. Po dziesięciu latach wielkie, ligowe żużlowe ściganie wraca do Rybnika. Rybnicka ekipa jest jednym z najbardziej utytułowanych ekip(...)
0
Kibice wczoraj byli świadkami ciekawego ścigania na toruńskiej Motoarenie. Szczególnych emocji dostarczył bieg barażowy i finałowa gonitwa wieczoru. Zawodnicy bardzo entuzjastyczni(...)
57
Pierwsze poważne ściganie w sezonie 2016 zaliczone. Światowa czołówka zawitała dzisiejszego wieczora na toruńską Motoarenę aby po raz pierwszy wystąpić w zawodach o zupełnie nowej (...)
5
W sobotę 2 kwietnia, zjadą się do Torunia największe gwiazdy światowego i polskiego żużla. Z pewnością będzie to wielkie widowisko, lista startowa robi wrażenie. Będzie to też powa(...)
1
Chris, co sądzisz o nowej formule, nowej idei Speedway Best Pairs? - Myślę, że nowa formuła jest bardzo dobra. Pozwala zaangażować się sponsorom. Wielu z nich sponsoruje świetnyc(...)
54
Na ten dzień, torunianie czekali całą długą zimę. Turniej charytatywny dla Darcy?ego Warda to z jednej strony początek sezonu żużlowego a z drugiej wydarzenie ważne dla każdego pra(...)
7
Organizatorzy turnieju charytatywnego zorganizowali zabawę dla swoich kibiców. Kibice mogli sami ustawić składy na turniej dla Darcy?ego Ward?a. Po dwóch tygodniach oddawania głosó(...)
15
Indywidualnym Mistrzem Australii do lat 21 został w sobotni wieczór Jack Holder. 19-latek zwyciężył w Gillman we wszystkich biegach ze swoim udziałem. Wpierw wygrał fazę zasadniczą(...)
0
Tegoroczny triumfator Indywidualnych Mistrzostw Australii seniorów zostanie nim po raz pierwszy w karierze. Obecnie w stawce zawodników, którzy 2 stycznia rozpoczęli fazę finałową,(...)