Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Rospiggarna Hallstavik
vs
Indianerna Kumla
Wczoraj o 19:00
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
CHRIS HOLDER - Wiadomości
0
Kibice wczoraj byli świadkami ciekawego ścigania na toruńskiej Motoarenie. Szczególnych emocji dostarczył bieg barażowy i finałowa gonitwa wieczoru. Zawodnicy bardzo entuzjastyczni(...)
57
Pierwsze poważne ściganie w sezonie 2016 zaliczone. Światowa czołówka zawitała dzisiejszego wieczora na toruńską Motoarenę aby po raz pierwszy wystąpić w zawodach o zupełnie nowej (...)
5
W sobotę 2 kwietnia, zjadą się do Torunia największe gwiazdy światowego i polskiego żużla. Z pewnością będzie to wielkie widowisko, lista startowa robi wrażenie. Będzie to też powa(...)
1
Chris, co sądzisz o nowej formule, nowej idei Speedway Best Pairs? - Myślę, że nowa formuła jest bardzo dobra. Pozwala zaangażować się sponsorom. Wielu z nich sponsoruje świetnyc(...)
54
Na ten dzień, torunianie czekali całą długą zimę. Turniej charytatywny dla Darcy?ego Warda to z jednej strony początek sezonu żużlowego a z drugiej wydarzenie ważne dla każdego pra(...)
7
Organizatorzy turnieju charytatywnego zorganizowali zabawę dla swoich kibiców. Kibice mogli sami ustawić składy na turniej dla Darcy?ego Ward?a. Po dwóch tygodniach oddawania głosó(...)
15
Indywidualnym Mistrzem Australii do lat 21 został w sobotni wieczór Jack Holder. 19-latek zwyciężył w Gillman we wszystkich biegach ze swoim udziałem. Wpierw wygrał fazę zasadniczą(...)
0
Tegoroczny triumfator Indywidualnych Mistrzostw Australii seniorów zostanie nim po raz pierwszy w karierze. Obecnie w stawce zawodników, którzy 2 stycznia rozpoczęli fazę finałową,(...)
4
Przerwę między sezonową zawodnicy wykorzystują na odpoczynek treningi oraz udzielanie wywiadów. Sprawdźcie co słychać u Chrisa Holdera. (...)
0
1 stycznia w Kurri Kurri początek Indywidualnych Mistrzostw Australii 2016 w kategorii seniorów. Na starcie zabraknie triumfatorów z ostatnich dwóch sezonów i zarazem uczestników c(...)
18
Australijczyk Darcy Ward będzie wspierał swojego przyjaciela Chrisa Holdera w zdobyciu drugiego tytułu Mistrza Świata, jednocześnie przyznaje, że ?ten sport staje się coraz trudnie(...)
2
Były mistrz świata i jego przyjaciel Davey Watt znów ubiorą barwy Poole w następnym sezonie.(...)
978
Jak informuje strona internetowa Gazety Pomorskiej Chris Holder zgodził się na obniżony kontrakt na przyszły sezon. Jego decyzja nadal nie zapewnia mu miejsca w klubie.(...)
25
Wyprzedzając na podium swojego młodszego brata Jacka, Chris Holder wygrał memoriał Ashely'a Jonesa w Albury. Jones zmarł tragicznie w wypadku na torze 10 lat temu.(...)
18
Najlepszy australijski żużlowiec Chris Holder przyznał ?muszę długo i spokojnie pomyśleć nad swoją formą i psychiką?. Zawodnik stara się wrócić do tak świetniej dyspozycji, jaką p(...)
37
Zmiana właściciela toruńskiego klubu zrodziła wiele pytań co do pierwszego sezonu ?Aniołów? po transformacji, a także przyszłości klubu. Z dniem 1 listopada 2014 roku toruński żuże(...)
14
Po trzynastu latach światowa elita ponownie przybywa do Australii - ojczyzny speedwaya, kopalni wielkich talentów, legendarnych mistrzów. W 2002 roku w Sydney po raz pierwszy w his(...)
15
Przedstawiciele tylko dwóch nacji wygrywali turnieje Grand Prix rozgrywane na najpiękniejszym żużlowym obiekcie globu: Polacy i Szwedzi. Bilans minimalnie lepszy mają biało-czerwon(...)
3
Malowniczo położone, niespełna 28-tysięczne Krsko już po raz dziesiąty będzie gościło najlepszych żużlowców na świecie. Stolica słoweńskiego speedwaya po raz pierwszy była organiza(...)
278
Po raz drugi w tym sezonie KS Toruń i Fogo Unia Leszno stworzyły na Motoarenie znakomite żużlowe widowisko. ?Anioły? zwyciężyły ?Byki? ośmioma punktami i na chwilę obecną są bliżej(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com