Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Rospiggarna Hallstavik
vs
Indianerna Kumla
Wczoraj o 19:00
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
CHRIS HOLDER - Wiadomości
0
Jak już wcześniej poinformowano, australijscy oraz amerykańscy żużlowcy będą mieć sporo problemów z uzyskaniem zgody do startowania w brytyjskich ligach żużlowych. Menedżer Austral(...)
0
Chris Holder, zawodnik Poole Pirates, jest jednym z żużlowców, którzy mogą mieć problemy z otrzymaniem wiz na Wyspy Brytyjskie tylko dlatego, że nie SA obywatelami Europy i nie pos(...)
0
Brytyjskie ligi żużlowe mogą być zmuszone do rozpoczęcia nowego sezonu bez australijskich oraz amerykańskich reprezentantów poszczególnych klubów. Wszystko to przez współpracę klub(...)
0
W czwartek Chris Holder przejdzie operację kontuzjowanego nadgarstka. Zabieg zostanie przeprowadzony w klinice w Melbourne(...)
0
Zakończyła się druga runda Indywidualnych Mistrzostw Australii w Mildurze. Ponownie najlepszy okazał się Jason Doyle, który coraz bliżej jest ostatecznego triumfu! Drugi był obrońc(...)
0
Jutro o godzinie 9 rano, rozpocznie się II runda Indywidualnych Mistrzostw Australii. (...)
0
Rozmowa z reprezentantem Australii ? Chrisem Holderem. Były mistrz świata opowiada o swoich przygotowaniach do kolejnego cyklu Grand Prix. (...)
0
Australijczyk Chris Holder po roku przerwy wraca do ścigania się w Elite League. Zawodnik związał się z Poole Pirates.(...)
0
Australijczyk z powodu braku sprzętu w swoim kraju rozważa rezygnację z mistrzostw Australii.(...)
0
Były Indywidualny Mistrz Świata od kilku lat rywalizuje w cyklu Grand Prix. Jednak przyznaje, że jazda w cyklu nie należy do łatwych.(...)
0
Australijczyk Chris Holder przystał na warunki nowego kontraktu i w przyszłym sezonie nadal będzie reprezentował barwy toruńskich Aniołów.(...)
0
W niedzielę w czeskich Pardubiach odbył się tradycyjny turniej kończący sezon w Czechach, czyli Zlata Prilba. Najlepszy w nim okazał się Chril Holder, drugie miejsce zdobył Fredrik(...)
0
Jarosław Hampel w fenomenalnym stylu wygrał Grand Prix Skandynawii w Sztokholmie! Polak wywalczył komplet puntków! Drugie miejsce zajął Greg Hancock. Podium uzupełnił Krzysztof Kas(...)
0
Osłabieni Australijczykiem Chrisem Holderem, Torunianie udadzą się w niedzielę na zaległe spotkanie ze Stalą Gorzów. (...)
0
Chris Holder w piątkowym meczu ligi duńskiej zanotował fatalnie wyglądający upadek, czego skutkiem jest, jak już informowaliśmy wcześniej, złamany nadgarstek.(...)
0
Chris Holder podczas piątkowego meczu ligi duńskiej zanotował fatalnie wyglądający wypadek i opuścił tor w karetce!(...)
0
Tai Woffinden wygrał rozgrywane w sobotę Grand Prix Szwecji w Malilli! Na podium stanęli również Greg Hancock i Chris Holder. Czwarty był Jarosław Hampel.(...)
0
Pod wodzą nowego szkoleniowca, Stanisława Chomskiego, Unibax Toruń odniósł cenne zwycięstwo w Częstochowie. Wydaje się, że Anioły trafiły pod dobrą opiekę.(...)
0
Już 5 kwietnia, zawodami w nowozelandzkim Auckland, rozpocznie się nowy cykl Grand Prix. Dzień po dniu będziemy przedstawiali Państwu sylwetki uczestników rywalizacji o Mistrzostwo(...)
0
9 lat temu
Młody Australijczyk przygotowujący się do startów w tegorocznych cyklu Grand Prix wybrał swój numer startowy. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com