Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Rospiggarna Hallstavik
vs
Indianerna Kumla
Wczoraj o 19:00
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
CHRIS HOLDER - Wiadomości
0
Davey Watt oraz Chris Holder poprowadzili zespół Poole Pirates do zwycięstwa nad Wolverhampton Wolves. Zespół Australijczyków pokonał Wilki w stosunku 52:43. Najlepszymi zawodnikam(...)
0
Zwycięstwem Fredrika Lindgrena zakończył się turniej pożegnalny Marka Lorama, rozegrany na torze w Poole. Szwed pokonał w finale Davey Watta (zwycięzca serii zasadniczej), Jasona C(...)
0
Australijczyk Leigh Adams dzisiaj żegnał się z publicznością w Swindon. W swoim turnieju pożegnalnym zwyciężył on sam, zdobywając komplet punktów. Z pewnością właśnie taki koniec k(...)
0
Pomimo wygranej w niedzielnym meczu, zawodnicy Unibaxu Toruń pod prysznice szli ze spuszczonymi głowami. Zadowolony ze swojej postawy nie był również Chris Holder, który zdobywając(...)
0
Startujący na co dzień w miejscowym Unibaxie Chris Holder będzie niejako jednym z gospodarzów dzisiejszych zawodów o Grand Prix Polski. Australijczyk doskonale zna toruńską MotoAre(...)
0
Wicemistrz świata Jarosław Hampel jest aktualnie czwarty w klasyfikacji przejściowej cyklu Grand Prix. Przed Polakiem jest m.in. Chris Holder, do którego "Mały" traci 4 punkty. Wyp(...)
0
Jak już wczoraj informowaliśmy, Chris Holder z ledwością zdążył na mecz swojej polskiej drużyny w Tarnowie. Australijczyk utknął na lotnisku. Jak się jednak okazuje nie był to koni(...)
0
Poole Pirates pokonało na własnym obiekcie Swindon Robins 50:42. W zespole Rudzików zabrakło Tomasza Chrzanowskiego oraz Grzegorza Zengoty, z którymi rozwiązano kontrakty. Liderem (...)
0
W Mildurze doszło do ostatecznych rozstrzygnięć w indywidualnych mistrzostwach Australii. Mimo iż zwycięzca dotychczasowych trzech rund - Chris Holder nie awansował do żadnego z f(...)
0
Trzecia runda i trzecie zwycięstwo zanotował Chris Holder w indywidualnych mistrzostwach Australii. Tym razem zawodnik Unibaxu Toruń triumfował w Broken Hill. Drugi był Davey Watt,(...)
0
Na torze w Gillman odbyła się II runda Indywidualnych Mistrzostw Australii. Podobnie jak w pierwszej, najlepszy okazał się Chris Holder, który wygrał wszystkie swoje wyścigi. Drugi(...)
0
Chris Holder i Darcy Ward na początku swojej przygody z Toruniem byli pupilami sympatyków klubu. Z czasem jednak sympatia do nich zaczęła słabnąć głównie poprzez częstokroć lekcewa(...)
0
Chris Holder rzutem na taśmę zapewnił sobie podczas GP w Bydgoszczy miejsce w cyklu na następny sezon. Australijczyk w klasyfikacji końcowej okazał się o jeden punkt lepszy od Andr(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com