Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Po 3 latach przerwy na tor postanowił wrócić były zawodnik m.in. Ostrovii Ostrów Wielkopolski czy Wilki Krosno - Nicklas Porsing. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DAMIAN BALINSKI - Wiadomości
0
Brak sponsora tytularnego Speedway Ekstraligi daje się we znaki. Po raz kolejny w tym sezonie zarząd spółki nałożył wysokie kary finansowe. Tym razem na Damiana Balińskiego, Grega (...)
0
Prezentujemy Państwu zdjęcia z treningu leszczyńskiej Unii w chorwackim Gorican. Przypomnijmy, iż mistrzowie Polski przebywają tam od soboty. Autorem zdjęć jest Dragan Visnjic. (...)
0
Na kilka dni przed rozpoczęciem walki o insygnia gnieźnieńskiego grodu doszło do zmian w obsadzie pretendentów do tytułu. Miejsce kontuzjowanego Damiana Balińskiego oraz mających p(...)
0
Jak zapewnił Józef Dworakowski, Damian Baliński oraz Kamil Adamczewski lada dzień wznowią treningi. W kontekście bardzo trudnego dwumeczu z Unibaxem Toruń, jest to informacja pokrz(...)
0
Na dwie godziny przed startem pierwszego tegorocznego turnieju z cyklu Grand Prix, będzie możliwość zdobycia autografów uczestników walki o tytuł mistrza świata. W namiocie Organiz(...)
0
Jak poinformowała oficjalna strona Unii Leszno, Damian Baliński przeszedł wczoraj operację złamanej ręki. W czwartek Baliński przyleci do Polski. Nie wiadomo ile dokładnie potrwa p(...)
0
Damian Baliński miał rewelacyjny sezon 2010. Szczególnie groźny był na własnym torze w Lesznie, dlatego też jest poważnym kandydatem do dzikiej karty na Grand Prix Europy, które od(...)
0
Tomasz Gryczka, lekarz klubowy Unii Leszno przyznaje, że odkąd rozpoczął współpracę z leszczyńskim klubem (18 lat temu - dop. red.) nie pamięta takiej plagi kontuzji. Obecnie z pod(...)
0
W niedziele na rawicki stadionie rozegrany zostanie XVII Turniej o Puchar Burmistrza Gminy Rawicz. Największą gwiazdą zawodów oraz faworytem do zwycięstwa będzie z pewnością Andrea(...)
0
Jedne z bardziej widowiskowych akcji wczorajszego wieczoru były autorstwa Damiana Balińskiego. Miejscowi kibice z pewnością na długo zapamiętają szarże "Bally'ego" w biegach z Jaso(...)
0
Aż 31 zawodników podpisało się pod pismem do Polskiego Związku Motorowego z prośbą o możliwość startów w sezonie 2011 na terenie Polski na tzw. nowych tłumikach. Jednocześnie oczek(...)
0
Mimo wygranej swojego zespołu, po niedzielnym meczy niezbyt zadowoloną minę miał Damian Baliński. Kapitan Unii Leszno zdobył zaledwie 5 "oczek", co przy wyniku Janusza Kołodzieja o(...)
0
Wczoraj informowaliśmy, iż kontrakt z Unią przedłużył Tobiasz Musielak, a już dzisiaj dwuletnią umowę z "Bykami" parafował Damian Baliński. Brakuje zatem jeszcze podpisów Sławka Mu(...)
0
Fatalne wiadomości dla kibiców Unii Leszno dotarły ze Szwecji. W dzisiejszym meczu tamtejszej ligi (Vargarna Norrkoeping - Elit Vetlanda) złamania reki doznał Damian Baliński. Żużl(...)
0
Kibice w Lesznie, po bardzo ciężkiej rundzie zasadniczej z utęsknieniem wyczekują momentu powrotu na tor swoich kontuzjowanych zawodników. Najbliżej tego wydaje się być ulubieniec (...)
0
Janusz Kołodziej po tygodniowym pobycie w szpitalu, jest już w spokojnym miejscu - poinformował dr Tomasz Gryczka. Na motocykl "Koldi" wsiądzie prawdopodobnie w najbliższy poniedz(...)
0
Damian Baliński w najbliższym tygodniu przejdzie kolejną operację ręki. Będzie to trzecia operacja od momentu kontuzji, której nabawił się w jednym z meczów ligi szwedzkiej.(...)
0
Unia Leszno znalazła się w jeszcze trudniejszej sytuacji niż była. Trudno to sobie nawet wyobrazić i policzyć ilu zawodników Unii jest obecnie kontuzjowanych. Do tego dołożyć należ(...)
0
Kontuzjowany zawodnik Unii Leszno - Damian Baliński wrócił ze Szwecji, gdzie przeszedł operację złamanej ręki. "Bally" stawił się już u klubowego lekarza "Byków" na konsultacji.(...)
0
Damian Baliński doznał kontuzji złamania ręki po upadku we wczorajszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien. Jak się okazuje - konieczna jest operacja. Złamania nastąpiło na odcinku prz(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com