Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Po 3 latach przerwy na tor postanowił wrócić były zawodnik m.in. Ostrovii Ostrów Wielkopolski czy Wilki Krosno - Nicklas Porsing. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DAMIAN BALINSKI - Wiadomości
0
Już w najbliższą sobotę 21-go maja o godzinie 15:00 w GALERII LESZNO przy sklepiku Unii Leszno, Damian Baliński będzie rozdawał darmowe bilety dla dzieci do lat 10 na mecz z Tauron(...)
0
Dosłownie godziny dzielą nas od pierwszych tegorocznych wyścigów, w których stawka toczyć się będzie o tytuł mistrza świata. Obrońcą trofeum jest Polak, Tomasz Gollob.(...)
0
W lany poniedziałek zawodnicy leszczyńskiej Unii zmierzą się w Gorzowie z tamtejszą Caelum Stalą. "Byki" przez ostatnie dni trenowały na "Smoku" by nic nie było ich w stanie zaskoc(...)
0
Zgodnie z przypuszczeniami, z dzika kartą w Grand Prix Europy wystartuje Damian Baliński. Informację tą podano dziś podczas prezentacji zawodników w meczu Unii Leszno z PGE Marmą R(...)
0
Damian Baliński, po bardzo udanym sezonie 2010, we wczorajszym sparingu Unii Leszno ze Stelmetem Falubazem był jednym z liderów "Byków". Popularny "Bally" w czterech startach zdoby(...)
0
30 kwietnia zainaugurowany zostanie cykl Grand Prix. Jako, że pierwsze zawody rozgrywane będą w Lesznie, będziemy mieli okazje ujrzeć aż pięciu Polaków w akcji. Nazwisko zawodnika,(...)
0
Zawodnicy Unii Leszno ruszyli z corocznymi przygotowaniami do sezonu. Jak zawsze rozpoczęli je od testu wydolnościowego. Poza juniorami oraz adeptami z Leszna, przystąpili do niego(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com